پایان تیتیر: خبرنگار اسرائیلی

نظامی صهیونیستی که خود را در قطر خبرنگار جا زده بود بعد از افشای هویتش نظامی‌اش مجبور به فرار فوری از این کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر به نقل از تسنیم، رسانه های عربی به نقل از رسانه‌های عبری زبان خبر دادند، یک اسرائیلی که در صفحات اجتماعی هدف از سفر خود به دوحه را تحقق صلح در جام جهانی اعلام کرده بود بعد از آنکه مشخص شد او یکی از نظامیان یگان‌های مخصوص ارتش رژیم صهیونیستی است، ناگزیر به فرار از قطر شد.

به نوشته این رسانه‌ها، این فرد که گای هوخمن نام دارد، کلیپ های مختلفی از خود از قطر منتشر و در برخی از آنها خود را خبرنگار و در برخی دیگر نیز هنرپیشه اعلام کرده بود.

اما بعد از آنکه در صفحات اجتماعی مشخص شد او یکی از نظامیان ارتش اسرائیل و عضو گردان ۹۳۲ تیپ ناحال است مجبور است از بیم واکنش هواداران فوتبال که روی خوشی به سازش با صهیونیست ها نشان نداده اند، فورا از قطر فرار کند.

به نوشته رسانه‌های عبری زبان، بعد از آن که تصاویر هوخمن با یونیفرم ارتش رژیم صهیونیستی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، او اولین بلیط موجود را خریده و به فلسطین اشغالی گریخت.

در ادامه این گزارش آمده است هوخمن خود را عامل یک جنجال در اینترنتی یافت و تهدیدهایی هم در شبکه مجازی دریافت کرد.

یک روزنامه نگار فلسطینی تبار ساکن آمریکا نیز با انتشار کلیپی از پیشینه نظامی این صهیونیست در توئیتر خود خواستار افشای هویت این جنایتکار در میان هواداران فوتبال حاضر در قطر شده بود.

انتهای پیام/