نسخه فیس‌لیفت بی‌ام‌و سری ۷ با شماری از تکنولوژی‌های جدید بدون تغییر قیمت عرضه می‌شود.

به گزارش  پایان تیتر، بی‌ام‌و سری ۷ به عنوان لوکس‌ترین و گران‌‎قیمت‌ترین محصول این خودروساز آلمانی به تازگی شاهد فیس‌لیفت بر روی ششمین نسل خود بود. این فیس‌لیفت که به عقیده بسیاری زودهنگام و غیرضروری ارزیابی می‌شود، از نظر شرکت برای رقابت پایاپای با رقبای قَدَری همچون مرسدس‌بنز S کلاس و آئودی A8 جدید حیاتی قلمداد می‌شود.

اولین تغییراتی که در این فیس‌لیفت به چشم می‌آیند، افزایش سایز جلو‌پنجره بوده که با انتقادات فراوانی نیز مواجه بوده است. همچنین چراغ‌های جلو باریک‌تر از قبل شده و تشابه زیادی با نسل جدید بی‌ام‌و سری ۳ نیز دارد. چراغ‌های عقب نیز در این نسخه در کنار تیرگی بیشتر، به هم متصل شده‌اند که یاد‌آور چراغ‌های متصل نسل جدید آئودی A8 است. سپر‌ها فعلاً در دو مدل ساده و اسپرت (M پکیج) رونمایی شده‌اند که در مدل ساده، شامل خطوط شکسته با نوار‌های کرومی در سپر جلو و اگزوز‌های ذوزنقه‌ای و کروم‌کاری در سپر عقب می‌شود. در نسخه اسپرت نیز تغییرات عمده‌ای در چیدمان سپر جلو اتفاق افتاده که شباهتی نیز با نسل جدید بی‌ام‌و X۵ دارد.

 

در کابین خودرو، اما تغییرات تنها در صفحه‌نمایش ۱۲.۳ اینچی میانه داشبورد (مشابه با نمونه استفاده شده در سری ۸) و ارتقاء نرم‌افزاری سیستم کامپیوتری خودرو خلاصه می‌شوند. هنوز لیست پیشرانه‌های مورد استفاده در این مدل منتشر نشده اما به نظر می‌رسد با همان طیف مشابه بنزینی و دیزلی عرضه شود. تنها پیشرانه تغییریافته در این طیف مربوط به نسخه ۸ سیلندر V شکل مدل ۷۵۰i خواهد بود که با توان تولید ۵۲۳ اسب‌بخار شامل افزایش ۸۰ واحدی نیرو شده است. همچنین تصویر جاسوسی منتشر شده از نسخه فیس‌لیفت M760Li در فضای مجازی خبر از این موضوع می‌دهد که موتور ۱۲ سیلندر نیز با وجود فشار‌های زیست‌محیطی همچنان قابل سفارش است.

تکنولوژی‌های ارتقاءیافته در مدل ۲۰۲۰ بی‌ام‌و سری ۷ شامل سیستم سخن‌گوی کمکی با تشخیص بهتر صدا و لهجه‌ها، سیستم چراغ‌های لیزری با توانایی تابش نور تا ۶۰۰ متر، نسخه ۷.۰ نرم افزاری iDrive و سیستم رانندگی خودران در ترافیک تا حداکثر سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت که در آن کنترل فرمان و گاز و ترمز به عهده خودرو خواهد بود.

در ادامه تصاویر مربوط به اتومبیل BMW 7 Series 2020 را مشاهده می‌کنید.

پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو  پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو  پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو پایان تیتر: فیس لیف جدید بی ام دبلیو

 

انتهای پیام/