سارق ۲۰۶ در تعقیب و گریز پلیسی در پردیس تهران به دام افتاد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سرهنگ “سعدالله گزافی” در تشریح این خبر گفت: ساعت۱۱:۰۰ شانزدهم مرداد ماه اکیپی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین انجام ماموریت و گشت زنی در محدوده بزرگراه شهید بابایی به یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که با سرعت زیاد در حال حرکت بود مظنون می شوند که با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص می شود خودرو مسروقه بوده و روز قبل سرقت شده است.

وی افزود: راننده خودرو مسروقه پس از مشاهده واحد گشت به سمت جاده جاجرود فرار می کند که با هماهنگی صورت گرفته و استفاده از علائم هشدار دهنده برای متوقف ساختن خودرو استفاده می شود .

این مقام انتظامی بیان داشت: راننده پژو ۲۰۶ بدون توجه به اخطارهای پلیسی با انجام حرکات مخاطره آمیز به فرار خود ادامه می دهد که افسراکیپ با رعایت قانون به کارگیری سلاح چرخ های خودرو را مورد اصابت گلوله قرار می دهد و با پنچر شدن لاستیک خودرو متوقف می شود .

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: با متوقف شدن خودرو کارآگاهان در اقدامی ضربتی موفق به دستگیری راننده به هویت بهروز می شوند که با انتقال خودرو به پارکینگ سارق نیز برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ می شود.

انتهای پیام/