مرد جوان وقتی عکس های همسرش را از مرد غریبه دریافت کرد و به خیانت او پی برد ، همسرش را کشت.وی در حالی در دادگاه از خود دفاع می کند که اولیای دم برای او حکم قصاص خواسته اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، عصر هجدهم خرداد امسال مردی با کلانتری ۱۲ نسیم شهر تماس گرفت و از قتل همسر ۴۰ ساله است به نام فائزه خبرداد. با این تماس ماموران به خانه این مرد ۳۴ ساله رفتند و با جسد همسر وی روبه‌رو شدند .

فرشاد در همان صحنه قتل بازداشت شد و پذیرفت دست به همسرکشی زده است.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت : شش سال قبل با فائزه آشنا و به او علاقمند شدم و با وجود اختلاف سنی زیاد با او ازدواج کردم. با آنکه فائزه شش سال از من بزرگتر بود ما زندگی خوبی داشتیم و صاحب دو فرزند شدیم.

ارسال عکس های مشکوک

وی ادامه داد: مدتی بود به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم .چند بار در این رابطه از همسرم سوال پرسیدم اما هر بار با بی اعتنایی جوابم را می داد تا این که مدتی پیش مردی جوان بسته ای مشکوک به دستم داد که بعد باز کردن بسته ، شوکه شدم . عکس های همسرم داخل پاکت بود .آنجا بود که فهمیدم همسرم با یک مرد غریبه رابطه دارد . من که عصبانی شده بودم در این باره با همسرم صحبت کردم اما فائزه می گفت احتمالاً یک نفر با قصد انتقام‌جویی عکس های او را به من داده است.

این مرد گفت: چند هفته از این ماجرا گذشته بود که بار دیگر عکس های همسرم به دستم رسید . داخل پاکت مدارکی نیز وجود داشت که نشان می داد همسرم سقط جنین کرده است . همسرم همچنان اصرار داشت یک نفر قصد دارد زندگی ما را خراب کند و به همین خاطر چنین مدارکی را به من داده است. من با حرف های همسرم قانع شده بودم تا اینکه یک مرد ناشناس با من تماس گرفت و پرده از حقیقتی پنهان برداشت.

مرد ناشناس به من گفت همسرم از مدت‌ها قبل با مردی در رابطه است و از او باردار شده و به همین خاطر سقط جنین کرده است. مرد ناشناس عکس های همسرم و جنین سقط شده اش را نیز برایم ارسال کرد. با حرف های او و دیدن همه مدارک مطمئن شده بودم فائزه به من خیانت کرده است اما همسرم زیر بار نمی رفت و این ماجرا را قبول نمی کرد. تا اینکه پدرم با من تماس گرفت و گفت مردی ناشناس با او نیز تماس گرفته است و و در رابطه با خیانت همسرم به او نیز حرف هایی است .

تشریح قتل همسر

این شوهر گفت: زندگی ام به هم ریخته بود و دیگر نمی توانستم کار کنم . شب ها تا صبح بیدار بودم و به موضوع خیانت همسرم فکر می‌کردم . آخرین بار دو فرزندم را به خانه مادرم بردم و به خانه برگشتم تا درباره واقعیت با همسرم صحبت کنم . اما فائزه که از حرف های من عصبانی شده بود گفت دیگر حاضر نیست با من زندگی کند و طلاق می خواهد . من که از شنیدن حرف های همسرم شوکه شده بودم دراوج خشم با قفل فرمان ماشینم که در گوشه اتاق بود به سر فائزه کوبیدم. سپس چند ضربه چاقو به او زدم و او را با روسری خودش خفه کردم . چند ساعتی بالای سر جسد او نشستم و گریه کردم و سپس با پلیس تماس گرفتم .

به دنبال اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

این مرد قرار است در حالی از در دادگاه از خود دفاع کند که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند و او را متهم به دروغگویی کرده اند.

انتهای پیام/