رضا صادقی از علت کمرنگ شدن فعالیتش در چند سال اخیر گفت.

به گزارش پایان تیتر، در چند سال اخیر، حضور رضا صادقی خواننده با تجربه موسیقی پاپ در عرصه برگزاری کنسرت و انتشار قطعات مختلف، کمرنگ‌تر از گذشته شده است. به همین دلیل با این خواننده پر طرفدار، چند دقیقه‌ای گفتگو کردیم.

صادقی ابتدا از برنامه‌های آینده اش، گفت: من و دوستانم، سعی می‌کنیم اتفاقات خوبی در آینده پیش بیاوریم؛ همه ذهنمان معطوف به این است که بتوانیم به لحاظ موسیقیایی قشر جوان را آماده یک نگاه جدید در این عرصه کنیم. امیدوارم کاری کنیم که هم قشری که طرفدار موسیقی محترم است، کارهایمان را بشنود و هم قطعات جوان پسند را به خوبی عرضه کنیم.

پایان تیتر: رضا صادقی

وی در ادامه به کم شدن فعالیت هایش در عرصه موسیقی پاپ اشاره کرد و ادامه داد: قاعدتاً باید حضور ما در عرصه موسیقی کمرنگ‌تر از قبل شود. این اتفاق درستی است. در حال حاضر چهل سال سن دارم و دو دهه در این سرزمین خوانندگی کردم. الان باید من کمرنگ شوم و یک عده دیگر پر رنگ‌تر شوند. قرار نیست ما تا آخر بمانیم، اما سعی می‌کنیم این کمرنگی را با حمایتمان از خوانندگان جوان پوشش دهیم. باید کاری کنیم که افراد مستعد دیده شوند؛ الان فرصت، فرصتِ جوان هاست.

 

خواننده قطعه «پابند» در آستانه میلاد امام رضا (ع)، درباره ارادتش نسبت به این امام اظهار کرد: هر ایرانی نسبت به اسم بزرگ امام هشتم (ع) یک عِرق و حساسیت عجیبی دارد. من وقتی بچه بودم با مشکل جسمانی مواجه شدم. پدرم گفت من برای خوب شدن حالت، تو را همه جا می‌برم، بجز مشهد؛ آنقدر امام رضا (ع) به ما حال خوب داده که نمی‌شود برای حال بد تو پیش امام رضا (ع) برویم. همیشه صحبت پدرم برایم سوال بود. اما بزرگتر که شدم به این نتیجه رسیدم طوری باشم که امام رضا دوستم داشته باشد.

 

صادقی افزود: شعرِ قطعه «پابند» از روزبه بمانی است. این اثر یک اتفاق دلنشین بود؛ چراکه اتفاقات زمان ضبط شعاری نبوده بلکه شعوری بود. همیشه در ذهن داشتیم که در هیچ بخشی از جمله آهنگسازی، شعر، خوانندگی و … غلو صورت نگیرد و واقعیت احساسمان را بیان کنیم. خدا را شکر که به اندازه توان محدودمان کار را انجام دادیم و به دل بعضی‌ها نشسته است.

انتهای پیام/