وزیر اطلاعات گفت: لازمه جناح‌های مختلف توی سر هم زدن نیست. کشور ما امنیت بی‌بدیلی دارد، صدای انفجار در کشورهای مختلف شنیده می‌شود.

به گزارش پایان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات، نماینده ویژه ریاست جمهور در سفر استانی هیأت دولت به استان مرکزی در دیدار با مردم شهرستان محلات در مسجد فاطمیه این شهر به ایراد سخنرانی پرداخت و ضمن اشاره به نعمت وجودی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شکر آن را لزوم ایجاد فضای برادری، همدلی و دلسوزی در کشور عنوان داشت.
وزیر اطلاعات در ادامه به نعمت وجودی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اشاره کرد و گفت: در کشور یک پرچم برافراشته است که در رأس آن ولی فقیه و در ادامه آن ساختار قوا وجود دارد که زمام امور کشور در کف دستان رهبری حکیم فرزانه، مدبر و صالح مثل مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است و در سایه این نعمت مسئولین باید با دلسوزی، همت و به دور از هر گونه اختلافات؛ خدمات صادقانهٔ خود را به مردم ادامه دهند.
علوی گفت: لازمه جناح‌های مختلف توی سر هم زدن نیست. کشور ما امنیت بی‌بدیلی دارد، صدای انفجار در کشورهای مختلف شنیده می‌شود حتی در آمریکا ولی الحمدالله در کشور اسلامی ما ایران علی رغم تمام توان دشمن به لطف پروردگار و با تلاش همهٔ نیروهای اطلاعاتی، قضایی، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح و با وحدت و همدلی، این آرزو بر دلشان ماند و الحمدالله این آرزو را به گور خواهند برد.
وی در خصوص سرمایه گذاری در فضای امن توضیح داد: سرمایه گذاران دنبال سرمایه گذاری در ایران هستند، چرا که هیچ کجا امنیت ایران را ندارد، تنها جایی که الحمدالله صدای انفجار شنیده نشده و سال به سال امنیت آن افزوده می‌شود جمهوری اسلامی ایران است. این همدلی در جامعه اطلاعاتی تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایجاد شده و امنیت زمانی می‌تواند اثر گذارد که همراه با نشاط و دلشادی مردم باشد.
علوی تصریح کرد: این حرف من نیست، حرف رسول گرامی اسلام (ص) است. این آرامش لازمه وحدت و برادری است. وقتی مسئولین در سایه آرامش دست به دست هم بدهند و به مردم خدمت نمایند شکوفایی به دست می‌آید. هر حرکتی که همراه با اختلاف باشد تاثیری نخواهد گذاشت و ما هر چه وحدت، برادری و همدلی را بیشتر کنیم نتیجه‌اش را در خیر و برکت بیشتر می‌بینیم.
وی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت؛ همت مردمان محلات این شهر را به نمادی از اقتصاد مقاومتی تبدیل کرده است. کاهش رکود و بیکاری و تحقق اقتصاد مقاومتی در این شهرستان نشان از این دارد که اگر در تمام سطح کشور به منابع داخلی تکیه کنیم دشمنان در اقتصاد کشور تاثیر نخواهند گذاشت. ایرانیان در داخل و خارج از کشور سرمایه عظیمی دارند که با ایجاد شرایط می‌توان تولیدات داخلی را افزایش دهیم و کشور را به استقلال بیشتری برسانیم.
شایان ذکر است که وزیر اطلاعات با مسئولین و تعدادی از خانواده‌های شهدای شهرستان نیمور دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/