این خبر در حال تکمیل است ….

نتایج انتخابات  خبرگان رهبری در برخی از استانها اعلام شد

شمارش آرأی انتخابات خبرگان رهبری ‌به پایان رسید و فهرست منتخبین اعلام شد.

به گزارش تسنیم ، با پایان یافتن شمارش آرای انتخابات خبرگان رهبری در سراسر کشور، نتیجه نهایی این انتخابات به شرح ذیل اعلام می‌شود:

استان بوشهر: آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری

استان چهارمحال و بختیاری : حجت‌الاسلام عبدالله کیوانی

استان خراسان جنوبی :   آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی

استان  شمالی : آیت‌الله فیاضی‌ و حجت‌الاسلام اسلامی‌

استان سمنان :   آیت‌الله میرباقری

استان قم : آیت‌الله سید‌محمد سعیدی با ۶۰  2هزار ۹۵۴ رای

استان هرمزگان :  آیت‌الله محسن ابراهیمی

استان همدان :   آیت‌الله شعبانی بهار

نوبخت و عنابستانی از راهیابی به مجلس دوازدهم بازماندند

رکنا سیاسی : بر اساس اخبار غیررسمی محمدباقر نوبخت و علی‌اصغر عنابستانی از راهیابی به مجلس دوازدهم بازماندند.

تسنیم در ادامه آورده است ، اخبار غیررسمی حاکیست که تا این لحظه، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت قبل و از یاران شناخته شده روحانی درشهرستان رشت علیرغم حمایت‌ علی لاریجانی نتوانست آرای مردمی را به خود اختصاص دهد.

شنیده‌ها حاکیست ، علی‌اصغر عنابستانی(عضو کمیسیون اجتماعی مجلس) ونامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد نیز از راهیابی به مجلس دوازدهم بازمانده است .

ستاد انتخابات وزارت کشور خبر داد ،

اعلام نتایج آراءحدود ۴۰ حوزه انتخابیه تا دقایقی دیگر

محسن اسلامی ، سخنگوی ستاد انتخابات کشور

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: به محض اینکه اطلاعات به وزارت کشور برسد، در اسرع وقت آرای هر حوزه به تدریج اعلام خواهد شد.

به گزارش پایان تیتر از ستاد انتخابات کشور، محسن اسلامی ، سخنگوی ستاد انتخابات کشورصبح امروز ( شنبه )  با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در وزارت کشور اظهار کرد: شعبه‌هایی که رأی‌گیری‌شان پایان یافته است، پس از شمارش آرا، ثبت و صورت جلسه شده و داده‌ها و اطلاعات وارد دستگاه احراز هویت می‌شود تا با نتیجه قید شده در صورت جلسه برابر و یکسان باشد.

وی افزود: ضمن اینکه این فرایند باید در تمام حوزه‌های اصلی و فرعی صورت بگیرد و به صورت خودکار اطلاعات از حوزه‌های فرعی به حوزه‌های اصلی منتقل شود.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: پس از طی این مرحله، به محض اینکه اطلاعات به وزارت کشور برسد، در اسرع وقت آرا هر حوزه به تدریج اعلام خواهد شد.

همچنین صداوسیما در خبری اعلام کرد بخشی از شمارش آرای شهرهای حدود ۲۰۰ هزار نفر جمعیت به سرانجام رسیده است و تا دقایقی دیگر نتایج شمارش آراء در حدود ۴۰ حوزه انتخابیه اعلام می‌شود.

مشارکت بیش از ۲۵ میلیون نفر در دو انتخابات

منابع غیررسمی از مشارکت بیش از ۲۵ میلیون نفر از واجدان شرایط در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری خبر می‌دهند.

به گزارش ایرنا ،  از منابع غیررسمی، بیش از ۲۵ میلیون نفر از واجدان شرایط در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند.

این عدد مشارکت ۴۱ درصدی را برای این دوره از انتخابات رقم زده است.

نتایج رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری توسط وزارت کشور اعلام خواهد شد.

نتیجه آرای بهبهان ،اندیمشک و سراب مشخص شد

خبر آنلاین در ادامه آورده است ، با شمارش آرا اولیه در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجری محمدطلا مظلومی به عنوان نماینده مردم این منطقه راهی مجلس دوازدهم می شود .

با پایان شمارش آرا در حوزه‌های مختلف انتخابیه استان خوزستان، نمایندگان حوزه‌های بهبهان و اندیمشک مشخص شدند.

در حوزه انتخابیه اندیمشک نیز با شمارش آرای ماخوذه جهانگیر قلاوند به عنوان منتخب مردم راهی خانه ملت شد.

مجید نصیرپور به عنوان نماینده منتخب مردم سراب راهی مجلس شد

گفتنی است ، نتایج نهایی آرای حوزه های انتخابیه باید از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام شود.

علاءالدین بروجردی در شهرستان لارستان پیش افتاد

خبر آنلاین در ادامه آورده است ، علاءالدین بروجردی یکی از چهرهای شاخص پارلمانی که حرف و حدیث درباره او کم نبود و حالا توانسته است از رقیب خود برای حضور دوباره در بهارستان، پیشی بگیرد. او که زمانی معاون علی اکبر ولایتی در وزارت خارجه بود سال ۷۸ از حوزه انتخابیه بروجرد وارد خانه ملت شد و این نمایندگی برای ۲۰ سال تمدید شد اما مجلس دهم برای این نماینده اصولگرا چندان خوش یمن نبود. او که در طول ۲۰ سال نمایندگی ۱۴ سال رئیس کمیسیون امنیت ملی بود سال ۹۶ مجبور شد کرسی ریاست را به دیگری بدهد.

بروجردی که در جریان انتخابات مجلس یازدهم پس از عبور از سد شورای نگهبان، به جای آنکه از حوزه بروجرد که دو دهه نمایندگی‌اش را به عهده داشت وارد رقابت‌ها شود، شهرستان لارستان از توابع فارس را انتخاب کرده بود، از آنجا نتوانست رای اکثریت را به دست آورد و از حضور در پارلمان یازدهم بازماند اما در این دوره رأی مردم این حوزه را کسب کرد.

پیشتازی پزشکیان و نوری قزلجه در تبریز و بستان‌آباد

همچنین خبر آنلاین گزارش داد، بنابر اعلام نتایج غیررسمی از سوی برخی از رسانه‌های اصولگرا، برخی از نمایندگان مجلس فعلی توانستند با پیشروی از رقبای خود، بار دیگر ردای نمایندگی برتن کنند و بر صندلی بهارستان تکیه کنند. بر پایه اطلاعات غیر رسمی  غلامرضا نوری قزلجه ، در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابی بستان‌آباد به مجلس راه یابد. نوری قزلجه یکی از مهم‌ترین چهره‌های منتقد دولت رئیسی است که در جریان بررسی طرح صیانت از فضای مجازی با آن مخالفت کرده بود. مسعود پزشکیان شاخص ترین چهره اصلاح طلب مجلس نیز تا این لحظه شانس بالایی برای نفر اول شدن در تبریز را دارد.

رقابت در حوزه های انتخابیه دشتستان،قم ، شهر کرد و یزد

ابراهیم رضایی در حوزه انتخابیه دشتستان، مجتبی ذوالنوری در حوزه انتخابیه قم ، احمد راستیه در حوزه انتخابیه شهرکرد و محمدصالح جوکار در حوزه انتخابیه یزد، تاکنون توانسته اند بر رقبای خود غلبه کنند و شانس بالایی برای حضور در مجلس آینده دارد. محمد جواد عسکری در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت و فرهاد طهماسبی، در حوزه انتخابیه استهبان، نی ریز بختگان نیز حضورشان احتمال زیاد تکرار خوهد شد.

محمد جواد عسکری در داراب و زرین دشت پیشتاز است

خبر آنلاین به نقل از مهر ، شمارش آرای حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت تا این لحظه نشانگر پیروزی محمد جواد عسکری نماینده کنونی مردم این خطه در مجلس شورای اسلامی است.

مطابق نتایج اولیه شمارش آرا در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری با ۴۵ هزار رأی در صدر آرا قرار دارد و پس از وی عبدالله حقیری با ۳۱ هزار رأی، جواد قهرمانی با ۲۲ هزار رأی و نبی احمدی با ۱۲ هزار رأی قرار دارد.

محمد جواد عسکری در اولین دوره حضورش در ماراتن انتخابات مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم نیز توانست بیشترین رأی را کسب کند و به عنوان نماینده مردم داراب و زرین دشت وارد مجلس شده و با تلاش و همت، ریاست کمیسیون کشاورزی، اّب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس را نیز به دست بیاورد.

نتایج غیر رسمی انتخابات در استان هرمزگان

طبق اطلاعات رسیده آمار شمارش در هرمزگان به صورت غیررسمی به شرح ذیل است.

در غرب هرمزگان احمد جباری پیشتاز آرای حوزه انتخابیه بندر لنگه، پارسیان، بستک و کیش است.

در شرق هرمزگان شهرستان های میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد نیز سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی جلوتر از سایر رقبا قرار دارد.

در مرکر هرمزگان، احمد مرادی، محمد آشوری، فاطمه جراره، عباس امینی و عامری در حال رقابت تا رسیدن به ۳ کرسی قطعی هستند.

در خبرگان نیز پیروزی حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی مسجل شد.

مشارکت در هرمزگان طبق اطلاعات رسیده ۵۵ درصد است.

در حوزه انتخابیه نی ریز استهبان چه خبر است؟

مطابق نتایج اولیه شمارش آرا در حوزه انتخابیه استهبان نی ریز بختگان فرهاد طهماسبی تا این لحظه با ۳۳ هزار رأی و اختلاف حدوداً ۱۰ هزار رأی با نفر دوم بیشترین رأی را به دست آورده و پس از وی الله‌داد سلیم‌پور و سپس بنی اسدی قرار دارند. فرهاد طهماسبی از نمایندگان مجلس یازدهم است.

حسن محمدیاری در تالش پیشتاز است

مطابق نتایج اولیه شمارش صندوق‌های شهری و روستایی در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال «حسن محمدیاری» پیشتاز است.

همچنین یاسر اسلامدوست و محمد شیخان در رده‌های بعدی قرار گرفتند، نیز دیگر رقیب بختیار در این دوره از انتخابات است.

این نتایج مربوط به شمارش اولیه صندوق‌های شهری و روستایی بوده و نتایج تجمیع صندوق‌ها به طور رسمی اعلام نشده است.

شمارش آرا هنوز نهایی نشده است.

سید موسی موسوی برای سومین بار وارد بهارستان می‌شود

سید موسی موسوی نماینده دور نهم و یازدهم مجلس از حوزه انتخابیه لامرد و مهر طبق آمار غیر رسمی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز با ۲۵۲۷۴ رأی از مجموع ۸۳ هزار رأی مأخوذه رقابت را با پیروزی پشت سر گذراند و پس از وی سید محسن علوی( پسر علوی وزیر اطلاعات اسبق ) با ۲۲۸۷۸ و علی فرد با ۲۰۸۶۱ بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

۱۳۶ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه لامرد و مُهرپیش بینی شده بود که از این تعداد ۸۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان لامرد قرار داشت.

پیشتازی تاجگرون در گچساران

نتایج غیر رسمی انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

 با اتمام رای گیری در سه حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد طبق آنچه که به صورت غیر رسمی شنیده می‌شود در حوزه انتخابیه گچساران و باشت غلامرضا تاج گردون با اختلاف از رقیب خود ساسان دلاویز پیشی گرفته و در این حوزه اکثریت را به خود اختصاص داده است. همچنین در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ حجت الاسلام سید محمد موحد نیز با اختلاف رقیب خود حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری را پشت سر گذاشته است.

خبر آنلاین به نقل ازفارس، در حوزه انتخابیه بویراحمد دنا و مارگون نیز هنوز شمارش آرا ادامه دارد اما طبق شنیده‌ها محمد بهرامی از رقیب خود مهدی روشنفکر پیشی گرفته است.

باهنر شکست خورد ! / پور ابراهیمی ، کمیسیون اقتصادی مجلس با پارلمان خدا حافظی کرد؟

خبرآنلاین به نقل از فارس  در ادامه از حوزه انتخابیه کرمان و راور آورده است ، بر اساس اخبار غیررسمی از حوزه انتخابیه کرمان و راور باهنر با ۲۱ هزار رأی از راه‌یابی به مجلس بازماند.

براساس اخبار غیررسمی از حوزه انتخابیه کرمان و راور، از ۲۵۵ هزار رأی مأخوذه و در شرایطی که تنها ۲۰ صندوق تا پایان شمارش آرا باقی مانده، شهباز حسن‌پور با ۶۹ هزار و مجید دوستعلی با ۶۷هزار رأی رتبه‌های اول و دوم را به دست آورده‌اند و به‌نظر می‌رسد نمایندگان این حوزه انتخابیه در مجلس باشند.

در این حوزه محمدرضا پورابراهیمی(کمیسیون اقتصادی مجلس) با ۵۲ هزار رأی نفر سوم و محمدرضا باهنر هم با ۲۱ هزار رأی نفر چهارم شده و از راه‌یابی به مجلس بازماندند.

محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور صبح شنبه (۱۲ اسفندماه) در قرائت اطلاعیه ۳۴ وزارت کشور گفت: پس از شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور، نتایج حوزه‌های مختلف کشور دریافت و نمایندگان دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه‌ها معرفی شدند.

فرایند انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با اعلام «احمد وحیدی» وزیر کشور صبح روز گذشته (۱۱ اسفند) آغاز شد و در برخی از شعب تا نیمه شب اخذ رای از مردم ادامه داشت.

در انتخابات ۱۴۰۲، یک هزار و ۲۱۸ حوزه انتخابیه اصلی و فرعی و حدود ۵۹ هزار شعبه اخذ رای در ۳۱ استان تعبیه شدکه ۱۵ هزار شعبه سیار و ۴۴ هزار شعبه ثابت بودند.

با پایان یافتن فرآیند اخذ رای، شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور صورت گرفت که در چهار حوزه آبادان، قم، ملایر و رشت به صورت الکترونیک رای گیری انجام و نتایج آن اعلام شد که نتایج این چهار حوزه به این شرح است:

در حوزه آبادان، جلیل مختار با ۲۰ هزار و ۵۷۶ رای به عنوان منتخب حوزه آبادان معرفی شد. جواد سعدون زاده، صادق کمالی، سید محمد مولوی و سید امین موسوی هم از حوزه آبادان به مرحله دوم راه یافتند.

حوزه انتخابیه قم: مجتبی ذوالنوری با ۱۴۹ هزار و ۲۸۳ رای، محمد منان رییسی با ۱۰۵ هزار و ۱۴۷ رای و قاسم روانبخش با ۷۸ هزار و ۵۴۵ رای به عنوان نمایندگان مردم قم در مجلس دوازدهم معرفی شدند.

حوزه انتخابیه ملایر: احد آزادی خواه با کسب ۲۲ هزار و ۸۹۷ هزار به عنوان منتخب ملایر معرفی شد و حسین احمدی و احمدآرایی‌نژاد به مرحله دوم راه یافتند.

حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی نژاد با کسب آرای ۴۵ هزار ۶۱۴ رای، مهدی فلاح با کسب ۳۴ هزار و ۶۸۲ رای و محمدرضا احمدی سنگر با کسب ۳۲ هزار و ۲۷۳ رای به عنوان نمایندگان رشت و حمام معرفی شدند.

اسلامی در ادامه معرفی شدگان در سایر حوزه‌های انتخابی کشور را به این شرح قرائت کرد: 

این خبر در حال تکمیل است …

نتایج شمارش آرای انتخابات به روزرسانی می شود.

استانحوزه انتخابیهنام و نام خانوادگیوضعیت داوطلبتعداد کرسیتعداد رای مرحله اولتعداد رای صحیح مرحله اول
استان آذربایجان شرقیاهر و هریسآقای بیت اله عبداللهیانتخاب مرحله اول۱۳۱۶۷۶۷۶۷۱۰
استان آذربایجان شرقیبستان آبادآقای غلامرضا نوری قزلجهانتخاب مرحله اول۱۱۷۰۱۸۴۴۸۷۵
استان آذربایجان شرقیبنابآقای محمد باقریانتخاب مرحله اول۱۲۳۳۴۳۶۲۷۵۲
استان آذربایجان شرقیسرابآقای مجید نصیرپورسردهائیانتخاب مرحله اول۱۱۳۱۹۹۵۸۸۱۱
استان آذربایجان شرقیشبسترآقای حسین غیاثی مرادینامزد مرحله دوم۱۶۹۹۱۵۰۷۳۵
استان آذربایجان شرقیشبسترآقای محمود طاهرینامزد مرحله دوم۱۷۸۲۶۵۰۷۳۵
استان آذربایجان شرقیمراغه و عجب شیرآقای سیدفرید موسویانتخاب مرحله اول۱۳۲۸۷۶۱۱۷۵۶۵
استان آذربایجان شرقیمرند و جلفاآقای عزت اله حبیب زادهانتخاب مرحله اول۱۴۰۰۲۳۱۰۷۴۷۴
استان آذربایجان شرقیملکان و لیلانخانم زهرا خدادادیانتخاب مرحله اول۱۱۳۶۱۳۵۹۳۹۱
استان آذربایجان شرقیمیانهآقای مهدی اسماعیلینامزد مرحله دوم۲۱۱۸۴۳۶۷۰۵۸
استان آذربایجان شرقیمیانهخانم مریم عبداللهیانتخاب مرحله اول۲۲۱۴۶۹۶۷۰۵۸
استان آذربایجان شرقیمیانهآقای سیدمرتضی حسینینامزد مرحله دوم۲۱۱۹۴۷۶۷۰۵۸
استان آذربایجان شرقیهشترود و چاراویماقآقای فرامرز شاهسواریانتخاب مرحله اول۱۱۳۵۵۰۴۸۲۶۳
استان آذربایجان شرقیورزقانآقای رضا علی زادهانتخاب مرحله اول۱۲۴۳۴۸۴۴۵۹۷
استان آذربایجان شرقیکلیبر، خداآفرین و هوراندآقای بهنام رضوانیانتخاب مرحله اول۱۲۲۲۴۶۶۲۴۴۱
استان آذربایجان غربیارومیهآقای سیدسلمان ذاکرانتخاب مرحله اول۳۱۱۵۷۶۱۳۶۱۶۰۴
استان آذربایجان غربیارومیهآقای حاکم ممکان ممکانانتخاب مرحله اول۳۱۱۹۷۶۶۳۶۱۶۰۴
استان آذربایجان غربیارومیهخانم شهین جهانگیریانتخاب مرحله اول۳۱۱۷۷۸۶۳۶۱۶۰۴
استان آذربایجان غربیبوکانآقای محمدقسیم عثمانیانتخاب مرحله اول۱۱۳۱۴۱۴۰۹۷۹
استان آذربایجان غربیخوی و چایپارهآقای عادل نجف زادهانتخاب مرحله اول۱۴۹۱۳۴۱۵۵۸۸۱
استان آذربایجان غربیسلماسآقای یعقوب رضازادهانتخاب مرحله اول۱۱۹۱۳۳۷۷۰۶۹
استان آذربایجان غربیشاهین دژ و تکابآقای محمد میرزائیانتخاب مرحله اول۱۱۵۹۴۴۷۱۱۸۳
استان آذربایجان غربیماکو، چالدران، پلدشت و شوطآقای عمر علیپوراقدمانتخاب مرحله اول۱۴۳۴۸۶۱۱۸۳۸۵
استان آذربایجان غربیمهابادآقای سلام ستودهانتخاب مرحله اول۱۱۵۸۸۵۴۱۲۸۶
استان آذربایجان غربیمیاندوآب، چهاربرج و باروقآقای علی احمدیانتخاب مرحله اول۱۳۳۴۴۶۹۶۷۲۹
استان آذربایجان غربینقده و اشنویهآقای عبدالکریم حسین زادهانتخاب مرحله اول۱۳۶۰۸۳۹۴۷۶۸
استان آذربایجان غربیپیرانشهر، سردشت و میرآبادآقای کمال حسین پورانتخاب مرحله اول۱۴۴۵۰۲۶۱۳۲۱
استان اردبیلاردبیل، نمین، نیر و سرعینآقای صدیف بدریانتخاب مرحله اول۳۵۳۴۴۳۲۰۳۹۰۰
استان اردبیلاردبیل، نمین، نیر و سرعینآقای احد بیوتهانتخاب مرحله اول۳۴۶۵۳۲۲۰۳۹۰۰
استان اردبیلاردبیل، نمین، نیر و سرعینآقای علی نیک زادثمرینانتخاب مرحله اول۳۸۳۹۸۴۲۰۳۹۰۰
استان اردبیلخلخال و کوثرآقای وحید کنعانی کلورانتخاب مرحله اول۱۱۳۸۵۷۴۲۹۳۲
استان اردبیلمشکین شهرآقای بابک رضازادهانتخاب مرحله اول۱۱۷۰۰۷۶۳۸۴۴
استان اردبیلپارس آباد، بیله سوار و اصلاندوزآقای امیدعلی رعنائی بیله سوارنامزد مرحله دوم۱۱۷۶۳۲۱۲۵۱۲۸
استان اردبیلپارس آباد، بیله سوار و اصلاندوزآقای ابراهیم فهیمینامزد مرحله دوم۱۱۸۴۷۲۱۲۵۱۲۸
استان اردبیلگرمی و انگوتآقای محمد خوش سیماانتخاب مرحله اول۱۲۰۰۱۹۴۵۸۶۲
استان اصفهاناردستانآقای احمد بخشایش اردستانیانتخاب مرحله اول۱۱۱۲۸۴۲۴۸۸۴
استان اصفهاناصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای مهدی طغیانیانتخاب مرحله اول۵۱۱۲۱۹۶۴۰۸۵۴۱
استان اصفهاناصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای امیرحسین بانکی پورفردانتخاب مرحله اول۵۱۵۲۶۲۸۴۰۸۵۴۱
استان اصفهاناصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای حامد یزدیانانتخاب مرحله اول۵۹۷۳۹۸۴۰۸۵۴۱
استان اصفهاناصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای عباس مقتدای خوراسگانیانتخاب مرحله اول۵۱۱۹۴۱۱۴۰۸۵۴۱
استان اصفهاناصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند آقای رسول بخشی دستجردیانتخاب مرحله اول۵۱۱۱۴۴۱۴۰۸۵۴۱
استان اصفهانخمینی شهرآقای محمدتقی نقدعلیانتخاب مرحله اول۱۴۵۷۶۷۷۳۱۵۹
استان اصفهانسمیرمآقای سیدمحمد موسوینامزد مرحله دوم۱۶۰۶۹۴۲۸۱۲
استان اصفهانسمیرمآقای رحیم کریمینامزد مرحله دوم۱۷۶۷۳۴۲۸۱۲
استان اصفهانشاهین شهر، میمه و برخوارآقای حسینعلی حاجی دلیگانیانتخاب مرحله اول۱۴۶۷۲۸۷۱۲۴۷
استان اصفهانشهرضا و دهاقانآقای حبیب قاسمیانتخاب مرحله اول۱۲۲۹۰۵۵۸۰۵۶
استان اصفهانفریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشتآقای اسمعیل سیاوشیانتخاب مرحله اول۱۱۷۸۷۰۶۸۲۴۲
استان اصفهانفلاورجانآقای رمضان رحیمی دشتلوئیانتخاب مرحله اول۱۱۸۷۹۴۵۹۴۹۱
استان اصفهانلنجانآقای حسین رجائی ریزینامزد مرحله دوم۱۱۱۲۹۵۶۱۷۰۴
استان اصفهانلنجانآقای علی کیانینامزد مرحله دوم۱۱۰۰۷۳۶۱۷۰۴
استان اصفهانمبارکهخانم زهرا سعیدی مبارکهانتخاب مرحله اول۱۱۱۹۰۶۴۴۱۹۴
استان اصفهاننایین و خور و بیابانکخانم الهام آزادانتخاب مرحله اول۱۶۴۷۲۲۷۶۵۲
استان اصفهاننجف آباد و تیران و کرونآقای ابوالفضل ابوترابیانتخاب مرحله اول۱۴۰۲۵۰۹۱۲۳۹
استان اصفهاننطنز و بخش قمصرآقای حسین عبدلیانتخاب مرحله اول۱۱۴۳۸۳۳۹۰۶۵
استان اصفهانکاشان و آران بیدگلآقای مصطفی معینی ارانیانتخاب مرحله اول۱۳۶۷۳۴۱۱۴۵۴۰
استان اصفهانگلپایگان و خوانسارآقای سیدمسعود خاتمیانتخاب مرحله اول۱۱۳۲۷۳۳۴۳۳۹
استان البرزساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغآقای علی حدادیانتخاب مرحله اول۱۲۴۹۰۱۹۹۹۷۶
استان البرزکرج، اشتهارد و فردیسآقای علی شیرین زادنامزد مرحله دوم۲۵۵۰۲۳۳۴۱۵۱۸
استان البرزکرج، اشتهارد و فردیسآقای مصطفی سعیدی سیرائینامزد مرحله دوم۲۴۰۲۳۶۳۴۱۵۱۸
استان البرزکرج، اشتهارد و فردیسآقای علیرضا عباسیانتخاب مرحله اول۲۱۰۸۲۴۱۳۴۱۵۱۸
استان ایلامدهلران، دره شهر، آبدانان و بدرهآقای اسداله چراغیانتخاب مرحله اول۱۳۱۵۹۵۷۹۱۸۵
استان بوشهربوشهر، گناوه و دیلمآقای جعفر پورکبگانیانتخاب مرحله اول۱۲۳۰۰۳۸۵۲۹۶
استان بوشهردشتستانآقای ابراهیم رضائیانتخاب مرحله اول۱۴۳۶۲۹۷۶۰۵۲
استان بوشهردشتی و تنگستانآقای غلامحسین زارعیانتخاب مرحله اول۱۲۰۲۵۷۷۳۸۵۸
استان بوشهرکنگان، دیر، جم و عسلویهآقای موسی احمدیانتخاب مرحله اول۱۱۹۱۶۵۸۳۳۴۲
استان تهراندماوند و فیروزکوهآقای شاهرخ رامینانتخاب مرحله اول۱۱۷۸۱۲۴۹۴۷۲
استان تهرانرباط کریم و بهارستانآقای حسن قشقاویانتخاب مرحله اول۱۴۶۳۴۱۱۵۳۴۹۹
استان تهرانشهریار، قدس و ملاردآقای حسین حق وردیانتخاب مرحله اول۱۵۶۵۲۹۲۱۶۳۷۲
استان تهرانورامین، پیشوا و قرچکآقای مهدی زمانی افشارانتخاب مرحله اول۱۳۰۴۶۳۱۲۴۵۵۳
استان خراسان جنوبیبیرجند، درمیان و خوسفآقای علی مولوی حقیقینامزد مرحله دوم۱۲۴۲۰۲۱۴۳۴۳۰
استان خراسان جنوبیبیرجند، درمیان و خوسفآقای سیدحسن هاشمینامزد مرحله دوم۱۲۶۸۰۹۱۴۳۴۳۰
استان خراسان جنوبیفردوس، سرایان، طبس و بشرویهآقای محمد نصیریانتخاب مرحله اول۱۲۵۹۴۳۸۶۷۵۳
استان خراسان جنوبیقائنات و زیرکوهآقای سلمان اسحاقیانتخاب مرحله اول۱۳۳۲۰۰۷۲۷۶۹
استان خراسان جنوبینهبندان و سربیشهآقای مصطفی نخعیانتخاب مرحله اول۱۳۱۹۴۰۵۳۴۶۵
استان خراسان رضویتربت حیدریه، مه ولات و زاوهآقای محسن زنگنهانتخاب مرحله اول۱۷۲۳۱۸۱۳۸۴۰۵
استان خراسان رضویتربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح آبادآقای عثمان سالاریانتخاب مرحله اول۱۷۶۱۰۲۱۵۳۵۸۳
استان خراسان رضویخواف و رشتخوارآقای امیر توکلی رودیانتخاب مرحله اول۱۴۸۵۷۵۹۹۸۵۳
استان خراسان رضویدرگزآقای حسین محمدزادهانتخاب مرحله اول۱۱۴۸۹۴۳۱۵۷۶
استان خراسان رضویسبزوار، جفتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمدآقای محمدرضا محسنی ثانیانتخاب مرحله اول۲۴۰۵۶۶۱۶۲۷۶۸
استان خراسان رضویسبزوار، جفتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمدآقای بهروز محبی نجم آبادیانتخاب مرحله اول۲۵۰۶۸۴۱۶۲۷۶۸
استان خراسان رضویفریمان، سرخس، بخشهای احمد آباد و رضویهآقای سیداحسان قاضی زاده هاشمیانتخاب مرحله اول۱۳۸۵۸۳۱۱۱۳۶۶
استان خراسان رضویقوچان و فاروجآقای علی آذریانتخاب مرحله اول۱۲۷۹۹۱۸۵۵۵۵
استان خراسان رضوینیشابور، فیروزه، زبر خان و میان جلگهآقای محمد رستمیانتخاب مرحله اول۲۴۴۱۱۴۱۶۸۸۷۷
استان خراسان رضوینیشابور، فیروزه، زبر خان و میان جلگهآقای سیدیحیی سلیمانیانتخاب مرحله اول۲۵۱۵۷۷۱۶۸۸۷۷
استان خراسان رضویچناران، طرقبه، شاندیز و گلبهارآقای حسین امامی رادانتخاب مرحله اول۱۲۹۹۲۳۷۸۷۰۸
استان خراسان رضویکاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخآقای جواد نیک بینانتخاب مرحله اول۱۴۳۵۲۳۱۳۳۹۲۱
استان خراسان رضویگناباد و بجستانآقای هادی محمدپورانتخاب مرحله اول۱۱۷۷۶۹۵۷۳۵۶
استان خراسان شمالیاسفراین و بام صفی آبادآقای هادی قوامیانتخاب مرحله اول۱۳۶۰۷۲۶۱۲۵۴
استان خراسان شمالیبجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز و جرگلانآقای سیدمحمد پاک مهرانتخاب مرحله اول۲۵۰۳۸۷۲۰۰۲۶۱
استان خراسان شمالیبجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز و جرگلانآقای محمدمهدی شهریاریانتخاب مرحله اول۲۷۶۰۶۷۲۰۰۲۶۱
استان خوزستانآبادانآقای جواد سعدون زادهنامزد مرحله دوم۳۱۶۴۳۰۹۰۱۴۹
استان خوزستانآبادانآقای سیدامیر موسوینامزد مرحله دوم۳۱۲۶۷۲۹۰۱۴۹
استان خوزستانآبادانآقای صادق کمائینامزد مرحله دوم۳۱۵۸۷۵۹۰۱۴۹
استان خوزستانآبادانآقای جلیل مختارانتخاب مرحله اول۳۲۰۵۷۶۹۰۱۴۹
استان خوزستانآبادانآقای سیدمحمد مولوینامزد مرحله دوم۳۱۳۷۴۳۹۰۱۴۹
استان خوزستاناندیمشکآقای جهانبخش قلاوندانتخاب مرحله اول۱۴۷۳۶۵۸۶۰۸۰
استان خوزستاناهواز، باوی، حمیدیه و کارونآقای مجتبی یوسفیانتخاب مرحله اول۳۹۴۴۸۸۳۳۲۷۸۰
استان خوزستاناهواز، باوی، حمیدیه و کارونآقای سیدمحسن موسوی زادهانتخاب مرحله اول۳۸۱۹۴۳۳۳۲۷۸۰
استان خوزستاناهواز، باوی، حمیدیه و کارونآقای محمد امیرانتخاب مرحله اول۳۷۸۴۳۱۳۳۲۷۸۰
استان خوزستانایذه، باغملک، دزپارت و صیدونآقای فرشاد ابراهیم پورنورآبادیانتخاب مرحله اول۱۵۰۵۸۴۱۳۳۰۴۴
استان خوزستانبندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکیآقای امیر حیات مقدمانتخاب مرحله اول۱۴۶۷۴۴۱۰۳۵۴۶
استان خوزستانبهبهان و آغاجاریآقای محمدطلا مظلومی آبزرگهانتخاب مرحله اول۱۲۶۷۹۰۷۷۱۹۴
استان خوزستانخرمشهرآقای مصطفی مطورزادهانتخاب مرحله اول۱۱۳۴۵۴۶۰۵۸۳
استان خوزستاندزفولآقای عباس پاپی زاده بالنگانانتخاب مرحله اول۱۶۶۵۲۵۱۴۸۶۲۶
استان خوزستاندشت آزادگان و هویزهآقای مجید داغریانتخاب مرحله اول۱۲۹۶۳۷۷۷۸۰۸
استان خوزستانرامهرمز و رامشیرآقای ابراهیم متینیاننامزد مرحله دوم۱۱۶۹۱۴۸۶۷۷۶
استان خوزستانرامهرمز و رامشیرآقای امیرحسین نظرینامزد مرحله دوم۱۱۲۵۸۵۸۶۷۷۶
استان خوزستانشادگانآقای هاشم خنفری پورجعفریانتخاب مرحله اول۱۲۷۷۰۳۶۹۹۸۰
استان خوزستانشوش و کرخهآقای محمد کعب عمیرانتخاب مرحله اول۱۳۴۱۱۷۹۶۱۹۶
استان خوزستانشوشتر و گتوندآقای سیدمحمد سادات ابراهیمیانتخاب مرحله اول۱۴۶۲۰۰۹۲۸۸۲
استان خوزستانمسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکاآقای علی عسگر ظاهری عبده وندانتخاب مرحله اول۱۲۸۶۹۸۸۷۲۲۸
استان زنجانابهر، خرمدره و سلطانیهآقای منصور علیمردانیانتخاب مرحله اول۱۲۳۸۶۴۷۶۸۷۲
استان زنجانخدابندهآقای سعید رفیعینامزد مرحله دوم۱۱۷۰۳۶۹۳۴۹۰
استان زنجانخدابندهآقای احمد بیگدلینامزد مرحله دوم۱۱۴۵۳۰۹۳۴۹۰
استان زنجانزنجان و طارمآقای مصطفی طاهریانتخاب مرحله اول۲۴۶۵۶۸۱۶۹۰۹۲
استان زنجانزنجان و طارمآقای محمد اسماعیلینامزد مرحله دوم۲۱۹۱۶۶۱۶۹۰۹۲
استان زنجانزنجان و طارمآقای نبی اله محمدینامزد مرحله دوم۲۲۶۶۷۰۱۶۹۰۹۲
استان زنجانماهنشان و ایجرودآقای سیدجمال موسویانتخاب مرحله اول۱۲۰۸۲۱۳۹۷۹۶
استان سمناندامغانآقای علی اکبر علیزاده برمیانتخاب مرحله اول۱۱۱۱۴۷۳۵۲۷۲
استان سمنانسمنان، مهدی شهر و سرخهآقای عباس گلروانتخاب مرحله اول۱۲۹۴۵۵۶۴۶۲۰
استان سمنانشاهرود و میامیآقای احمد عجمانتخاب مرحله اول۱۳۵۸۴۵۹۲۵۹۵
استان سمنانگرمسار و آرادانآقای یاسر عربیانتخاب مرحله اول۱۱۷۶۸۱۳۰۹۷۷
استان سیستان و بلوچستانایرانشهر، راسک، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، لاشار و بخشهای  بنت، آشار  وآهوران آقای رحمدل بامریانتخاب مرحله اول۱۷۰۳۵۹۱۸۳۱۳۸
استان سیستان و بلوچستانخاش، میر جاوه، تفتان، بخشهای نصرت آباد و کورینآقای علی کردانتخاب مرحله اول۱۳۰۴۵۸۷۱۸۳۰
استان سیستان و بلوچستانزابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامونآقای فرهاد شهرکیانتخاب مرحله اول۲۴۰۸۵۰۱۵۶۳۰۹
استان سیستان و بلوچستانزابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامونآقای محمد سرگزیانتخاب مرحله اول۲۴۸۷۹۱۱۵۶۳۰۹
استان سیستان و بلوچستانسراوان، سیب و سوران، مهرستان و گلشنآقای محمدنور دهانیانتخاب مرحله اول۱۳۱۱۰۹۸۸۱۸۴
استان سیستان و بلوچستانچابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند، دشت یاری و  زرآبادآقای محمدانور بجارزهیانتخاب مرحله اول۱۵۴۰۲۵۱۱۵۲۶۸
استان فارسآباده، بوانات، خرم بید و سرچهانآقای رحیم زارعانتخاب مرحله اول۱۲۲۵۷۰۷۸۵۸۹
استان فارساقلیدآقای مسلم صالحیانتخاب مرحله اول۱۱۴۲۳۳۵۳۲۹۷
استان فارسجهرم و خفرآقای محمدرضا رضائی کوچیانتخاب مرحله اول۱۵۴۸۱۰۷۲۹۰۶
استان فارسداراب و زرین دشتآقای محمدجواد عسکریانتخاب مرحله اول۱۴۲۰۱۰۱۱۳۱۴۷
استان فارسسروستان، کوار و خرامهآقای غلامرضا توکل شوریجهانتخاب مرحله اول۱۲۰۶۵۶۸۰۴۳۴
استان فارسسپیدان و بیضاءآقای اردوان اکبرپورانتخاب مرحله اول۱۱۴۴۶۹۴۹۱۷۷
استان فارسفساآقای حسنعلی محمدیانتخاب مرحله اول۱۱۴۷۳۶۶۹۱۵۹
استان فارسفیروزآباد، فراشبند و قیروکارزینآقای محمدمهدی فروردینانتخاب مرحله اول۱۳۶۶۶۴۹۷۶۹۴
استان فارسلارستان، خنج، گراش، اوز و جویمآقای علاءالدین بروجردیانتخاب مرحله اول۱۳۹۹۲۴۹۱۸۶۲
استان فارسلامرد و مهرآقای سیدموسی موسویانتخاب مرحله اول۱۲۵۱۶۷۸۱۸۱۳
استان فارسمرودشت، ارسنجان و پاسارگادآقای اسفندیار عبدالهینامزد مرحله دوم۱۱۸۵۹۸۱۱۷۴۸۱
استان فارسمرودشت، ارسنجان و پاسارگادآقای سیروس سجادیاننامزد مرحله دوم۱۱۴۵۳۰۱۱۷۴۸۱
استان فارسممسنی و رستمآقای امید نصیبیانتخاب مرحله اول۱۳۷۲۱۱۱۰۲۴۹۹
استان فارسنی ریز، استهبان و بختگانآقای فرهاد طهماسبیانتخاب مرحله اول۱۳۳۵۱۵۸۰۷۰۵
استان فارسکازرون و کوه چنارآقای غلامرضا دهقان ناصرآبادیانتخاب مرحله اول۱۳۸۶۱۳۱۱۱۲۷۱
استان قزوینبوئین زهرا و آوجآقای روح اله عباس پورانتخاب مرحله اول۱۲۲۰۰۳۶۰۸۳۰
استان قزوینتاکستانآقای عباس بیگدلیانتخاب مرحله اول۱۲۳۷۰۳۵۷۴۴۲
استان قزوینقزوین، آبیک و البرزخانم فاطمه محمدبیگیانتخاب مرحله اول۲۵۲۷۵۴۲۰۲۳۵۳
استان قزوینقزوین، آبیک و البرزآقای سالار ولایت مدارانتخاب مرحله اول۲۶۰۰۲۹۲۰۲۳۵۳
استان قمقم، کهک و جعفر آبادآقای مجتبی ذوالنوریانتخاب مرحله اول۳۱۴۹۲۸۳۳۸۹۷۵۵
استان قمقم، کهک و جعفر آبادآقای محمدمنان رئیسیانتخاب مرحله اول۳۱۰۵۱۴۷۳۸۹۷۵۵
استان قمقم، کهک و جعفر آبادآقای قاسم روان بخشانتخاب مرحله اول۳۷۸۵۴۵۳۸۹۷۵۵
استان لرستانالیگودرزآقای حمیدرضا گودرزیانتخاب مرحله اول۱۲۲۸۷۵۶۳۱۶۴
استان لرستاندلفان و سلسلهآقای محمدحسین محمدیانتخاب مرحله اول۱۴۳۴۴۵۱۰۹۴۳۵
استان لرستاندورود و ازناآقای روح اله لک علی آبادیانتخاب مرحله اول۱۱۸۹۳۱۸۲۶۵۱
استان لرستانپلدختر و معمولانآقای سیدحمیدرضا کاظمیانتخاب مرحله اول۱۲۳۱۸۲۴۶۲۴۷
استان لرستانکوهدشت و رومشگانآقای علی امامی رادانتخاب مرحله اول۱۳۳۲۴۲۱۰۷۷۰۷
استان مازندرانآملآقای رضا حاجی پورانتخاب مرحله اول۱۲۸۴۱۵۱۰۱۳۵۶
استان مازندرانبابلآقای حسن حسن نتاج صلحدارانتخاب مرحله اول۲۶۹۰۷۲۱۵۸۲۹۶
استان مازندرانبابلآقای احمد فاطمیانتخاب مرحله اول۲۴۰۹۳۸۱۵۸۲۹۶
استان مازندرانبابلسر و فریدونکنارآقای علی اصغر باقرزادهانتخاب مرحله اول۱۴۲۲۸۸۶۴۷۴۶
استان مازندرانبهشهر، نکا و گلوگاهآقای غلام رضا شریعتی اندراتیانتخاب مرحله اول۱۳۸۰۰۷۱۱۳۳۴۲
استان مازندرانتنکابن، رامسر و عباس‌آبادآقای سیدشمس الدین حسینیانتخاب مرحله اول۱۴۵۳۹۸۷۰۷۹۳
استان مازندرانساری و میان‌دورودآقای علی بابائی کارنامیانتخاب مرحله اول۲۵۰۳۱۷۱۷۱۹۱۵
استان مازندرانساری و میان‌دورودخانم عالیه زمانی کیاسریانتخاب مرحله اول۲۵۵۴۳۲۱۷۱۹۱۵
استان مازندرانقائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالیآقای مصطفی معلمینامزد مرحله دوم۲۲۲۶۱۵۱۴۱۹۷۵
استان مازندرانقائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالیآقای علی کشورینامزد مرحله دوم۲۱۸۰۰۸۱۴۱۹۷۵
استان مازندرانقائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالیآقای کمال علی پورخنکدارینامزد مرحله دوم۲۲۱۴۵۹۱۴۱۹۷۵
استان مازندرانقائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالیآقای عمران عباسی کالینامزد مرحله دوم۲۲۶۷۸۹۱۴۱۹۷۵
استان مازندراننور و محمودآبادآقای عبدالوحید فیاضیانتخاب مرحله اول۱۲۳۲۹۰۷۹۷۵۳
استان مازندراننوشهر، چالوس و کلاردشتآقای کامران پولادیانتخاب مرحله اول۱۲۷۳۴۹۹۳۱۶۷
استان مرکزیاراک، کمیجان و خندابآقای سیدمحمد جمالیانانتخاب مرحله اول۲۴۴۲۴۳۱۶۳۵۵۶
استان مرکزیاراک، کمیجان و خندابآقای نادرقلی ابراهیمیانتخاب مرحله اول۲۳۹۵۶۱۱۶۳۵۵۶
استان مرکزیتفرش، آشتیان و فراهانآقای ولی اله بیاتیانتخاب مرحله اول۱۱۱۷۳۹۳۰۸۶۵
استان مرکزیخمینآقای محمد بیاتانتخاب مرحله اول۱۸۲۵۳۳۶۱۵۷
استان مرکزیساوه و زرندیهآقای محمد سبزیانتخاب مرحله اول۱۱۸۰۸۸۸۷۴۵۷
استان مرکزیشازندآقای هوشنگ هادیان پورانتخاب مرحله اول۱۱۰۳۷۸۴۴۴۹۱
استان مرکزیمحلات و دلیجانآقای محمد جلالیانتخاب مرحله اول۱۵۴۹۳۲۱۴۶۹
استان هرمزگانبندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیرخانم فاطمه جرارهانتخاب مرحله اول۳۷۰۲۱۴۲۴۹۰۸۷
استان هرمزگانبندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیرآقای محمد آشوری تازیانیانتخاب مرحله اول۳۵۵۱۳۹۲۴۹۰۸۷
استان هرمزگانبندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیرآقای احمد مرادیانتخاب مرحله اول۳۹۵۲۳۷۲۴۹۰۸۷
استان هرمزگانبندرلنگه، بستک و پارسیانآقای احمد جباریانتخاب مرحله اول۱۳۸۲۴۲۸۲۶۲۹
استان هرمزگانمیناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگردآقای سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمیانتخاب مرحله اول۱۷۳۷۹۲۲۰۷۰۳۲
استان همداناسدآبادآقای اکبر رنجبرزادهانتخاب مرحله اول۱۱۶۰۷۹۳۷۶۷۸
استان همدانبهار و کبودرآهنگآقای فتح الله توسلیانتخاب مرحله اول۱۳۸۱۹۵۹۵۷۱۷
استان همدانتویسرکانآقای محمدمهدی مفتحانتخاب مرحله اول۱۱۰۳۹۲۳۵۶۴۸
استان همدانرزن و درگزینآقای سیدابوالحسن مصطفوی غمامانتخاب مرحله اول۱۱۶۰۲۸۵۵۰۳۴
استان همدانملایرآقای احد آزادی خواهانتخاب مرحله اول۲۲۲۸۹۷۸۸۲۵۵
استان همدانملایرآقای احمد آریائی نژادنامزد مرحله دوم۲۱۶۶۱۲۸۸۲۵۵
استان همدانملایرآقای حسین احمدینامزد مرحله دوم۲۱۶۶۸۷۸۸۲۵۵
استان همداننهاوندآقای علیرضا نثاریانتخاب مرحله اول۱۱۸۴۴۶۷۳۵۰۸
استان همدانهمدان و فامنینآقای عباس صوفیانتخاب مرحله اول۲۴۷۹۳۴۱۷۷۱۳۲
استان همدانهمدان و فامنینآقای حمیدرضا حاجی بابائیانتخاب مرحله اول۲۵۸۳۴۹۱۷۷۱۳۲
استان چهارمحال و بختیاریاردل، فارسان، کوهرنگ و کیارآقای حمیدرضا عزیزی فارسانیانتخاب مرحله اول۱۲۴۴۳۱۹۴۱۱۲
استان چهارمحال و بختیاریبروجنآقای غلامرضا میرزائیانتخاب مرحله اول۱۱۰۶۱۵۴۰۶۶۷
استان چهارمحال و بختیاریشهرکرد، بن ، سامان و فرخ شهرآقای احمد راستینه هفشجانیانتخاب مرحله اول۱۳۳۷۲۰۱۰۱۳۳۷
استان چهارمحال و بختیاریلردگان، خانمیرزا و فلاردآقای سیدروح الله موسوی بیدلیانتخاب مرحله اول۱۵۶۸۵۰۱۳۳۸۸۳
استان کردستانبیجارآقای علیرضا زندیانانتخاب مرحله اول۱۱۰۴۰۳۳۵۶۹۵
استان کردستانسقز و بانهآقای محسن بیگلریانتخاب مرحله اول۱۱۶۰۳۵۶۵۰۹۶
استان کردستانسنندج، دیواندره و کامیارانآقای سالار مرادیانتخاب مرحله اول۲۲۵۲۳۴۱۱۲۹۰۸
استان کردستانسنندج، دیواندره و کامیارانآقای محسن فتحیانتخاب مرحله اول۲۲۴۳۸۳۱۱۲۹۰۸
استان کردستانقروه و دهگلانآقای محمدرسول شیخی زادهانتخاب مرحله اول۱۱۷۴۵۸۷۰۱۶۳
استان کردستانمریوان و سروآبادآقای امید کریمیانانتخاب مرحله اول۱۱۱۰۶۷۵۰۷۱۹
استان کرمانبافت، رابر و ارزوئیهآقای یاسر سلیمانیانتخاب مرحله اول۱۲۴۹۱۱۶۵۳۵۵
استان کرمانبم، ریگان، فهرج و نرماشیرآقای موسی غضنفرآبادیانتخاب مرحله اول۱۶۸۳۵۴۱۳۴۴۶۵
استان کرمانجیرفت و عنبر آبادآقای بهنام سعیدیانتخاب مرحله اول۱۳۷۶۲۱۱۴۲۵۹۲
استان کرمانرفسنجان و انارآقای احمد انارکی محمدیانتخاب مرحله اول۱۵۶۴۹۲۱۱۷۲۶۹
استان کرمانزرند و کوهبنانآقای عبدالحسین همتی سراپردهانتخاب مرحله اول۱۲۸۳۴۴۶۴۱۲۶
استان کرمانسیرجان و بردسیرآقای محمد معتمدی زادهانتخاب مرحله اول۱۵۳۷۱۵۱۰۴۳۰۷
استان کرمانشهر بابکآقای غلامرضا نویدیانتخاب مرحله اول۱۱۸۳۰۲۳۳۸۷۶
استان کرمانکرمان و راورآقای شهباز حسن پوربیگلریانتخاب مرحله اول۲۷۴۲۱۹۲۲۴۸۵۹
استان کرمانکرمان و راورآقای مجید دوست علیانتخاب مرحله اول۲۷۱۵۶۶۲۲۴۸۵۹
استان کرمانکهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج، فاریاب و جازموریانآقای منصور شکرالهیانتخاب مرحله اول۱۸۲۵۸۶۱۵۸۷۱۲
استان کرمانشاهاسلام آبادغرب و دالاهوآقای مجتبی بخشی پورانتخاب مرحله اول۱۳۰۵۳۷۷۱۵۱۳
استان کرمانشاهسنقرآقای سیدجواد حسینی کیاانتخاب مرحله اول۱۱۱۰۱۲۴۳۴۰۶
استان کرمانشاهقصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربآقای فتح الله حسینیانتخاب مرحله اول۱۳۸۴۳۴۷۲۳۶۷
استان کرمانشاهپاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسرآقای رستگار یوسفیانتخاب مرحله اول۱۲۵۷۷۱۵۷۷۵۴
استان کرمانشاهکرمانشاهآقای جهانبخش امینینامزد مرحله دوم۳۳۱۷۸۲۲۴۳۷۴۵
استان کرمانشاهکرمانشاهآقای فضل اله رنجبرنامزد مرحله دوم۳۳۴۱۳۸۲۴۳۷۴۵
استان کرمانشاهکرمانشاهآقای عبدالرضا مصرینامزد مرحله دوم۳۴۷۶۷۱۲۴۳۷۴۵
استان کرمانشاهکرمانشاهآقای محمد رشیدیانتخاب مرحله اول۳۶۱۰۵۸۲۴۳۷۴۵
استان کرمانشاهکرمانشاهآقای ابراهیم رحیمی زنگنهنامزد مرحله دوم۳۲۹۹۸۶۲۴۳۷۴۵
استان کرمانشاهکنگاور، صحنه و هرسینآقای وحید احمدیانتخاب مرحله اول۱۳۲۵۷۶۹۵۴۸۱
استان کهگیلویه و بویراحمدکهگیلویه، بهمنی، چرام و لندهآقای سیدمحمد موحدانتخاب مرحله اول۱۴۸۳۴۵۱۱۵۶۲۲
استان کهگیلویه و بویراحمدگچساران و باشتآقای غلامرضا تاج گردونانتخاب مرحله اول۱۴۱۱۶۷۶۸۲۱۷
استان گلستانرامیان و آزادشهرآقای جمشید قائم مقامانتخاب مرحله اول۱۱۸۶۵۹۷۳۴۹۱
استان گلستانعلی آباد کتولآقای رحمت اله نوروزیانتخاب مرحله اول۱۳۲۷۸۷۶۸۴۰۵
استان گلستانمینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپهآقای سیدنجیب حسینیانتخاب مرحله اول۱۵۴۳۳۶۱۴۱۷۷۳
استان گلستانکردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشانآقای عبدالجلال ایریانتخاب مرحله اول۱۲۶۸۲۶۱۲۰۱۶۵
استان گلستانگرگان و آق قلاآقای رمضانعلی سنگدوینیانتخاب مرحله اول۲۵۴۸۴۳۲۰۴۸۵۰
استان گلستانگرگان و آق قلاآقای عبدالغفور امان زادهانتخاب مرحله اول۲۵۱۵۸۲۲۰۴۸۵۰
استان گلستانگنبد کاووسآقای قرجه طیارنامزد مرحله دوم۱۲۱۸۶۱۱۲۲۲۳۱
استان گلستانگنبد کاووسآقای عبدالحکیم آق ارکاکلینامزد مرحله دوم۱۲۰۵۵۹۱۲۲۲۳۱
استان گیلانآستاراآقای ولی داداشیانتخاب مرحله اول۱۱۶۴۷۴۴۸۴۲۵
استان گیلانآستانه اشرفیهآقای ابراهیم نجفی اسپیلیانتخاب مرحله اول۱۱۷۴۹۰۳۲۶۴۴
استان گیلانبندرانزلیآقای احمد دنیامالیانتخاب مرحله اول۱۸۱۴۷۳۰۹۴۳
استان گیلانرشت و خمامآقای محمدرضا احمدی سنگرانتخاب مرحله اول۳۳۲۲۷۳۱۵۷۹۳۹
استان گیلانرشت و خمامآقای جبار کوچکی نژادارم ساداتیانتخاب مرحله اول۳۴۵۶۱۴۱۵۷۹۳۹
استان گیلانرشت و خمامآقای مهدی فلاحانتخاب مرحله اول۳۳۴۶۸۲۱۵۷۹۳۹
استان گیلانرودبارآقای مهرداد گودرزوندچگینیانتخاب مرحله اول۱۱۸۷۸۸۴۳۹۳۶
استان گیلانرودسر و املشآقای محمد علی جانی شوکیانتخاب مرحله اول۱۱۸۵۸۷۷۱۷۲۴
استان گیلانصومعه سراآقای سعید رحمت زاده پشتیریانتخاب مرحله اول۱۲۴۷۶۰۶۰۲۶۰
استان گیلانطوالش، رضوانشهر و ماسالآقای یاسر اسلام دوست کاربندیانتخاب مرحله اول۱۴۴۱۶۱۱۳۹۴۱۱
استان گیلانفومن و شفتآقای سیدکریم معصومی خسروآبادیانتخاب مرحله اول۱۲۲۰۵۵۷۳۴۶۲
استان گیلانلاهیجان و سیاهکلآقای سلمان زارعانتخاب مرحله اول۱۱۹۰۲۳۵۵۸۱۰
استان گیلانلنگرودآقای مهرداد لاهوتیانتخاب مرحله اول۱۲۴۹۳۶۵۱۷۴۱
استان یزداردکانآقای مصطفی پوردهقان اردکانانتخاب مرحله اول۱۱۲۲۷۱۳۳۶۳۴
استان یزدتفت و میبدآقای سیدجلیل میرمحمدی میبدیانتخاب مرحله اول۱۱۹۹۹۴۵۳۷۲۸
استان یزدمهریز، بافق، ابرکوه، خاتم، بهاباد و مروستآقای محمدرضا صباغیان بافقیانتخاب مرحله اول۱۲۳۴۸۵۸۴۲۱۰
استان یزدیزد، اشکذر، زارچ  و بخش ندوشنآقای محمدصالح جوکارانتخاب مرحله اول۱۸۱۶۳۴۱۵۷۳۷۶