به گزارش پایان تیتر، با توجه به برودت و سرمای شدید در نواحی مختلف کشور، مدارس ابتدایی برخی مناطق مجازی و غیر حضوری شد:

فردا مدارس شهرستان کوهرنگ غیرحضوری است

فعالیت آموزشی سایر مدارس استان چهارمحال و بختیاری از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

مدارس فیروزکوه فردا مجازی شد

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران: به دلیل بارش برف مدارس شهرستان فیروزکوه در همه مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه در نوبت صبح غیرحضوری است.

مدارس ابتدایی البرز فردا غیرحضوری شد

معاون عمرانی استاندار البرز گفت: مهد‌های کودک و پیش دبستانی در سطح استان فردا به علت برودت هوا تعطیل و مدارس مقطع تحصیلی ابتدایی به دلیل بارش برف و برودت هوا در روز دوشنبه ۷ اسفندماه در استان غیرحضوری شد.

کدام مدارس گلستان فردا غیرحضوری شد؟

بر اساس اعلام اداره‌کل آموزش و پرورش گلستان به دلیل سدن بارش برف و برودت هوا برخی از مدارس گلستان فردا غیرحضوری شد. در شهرستان گرگان فقط مدارس روستا‌های زیارت و شاهکوه سفلی مجازی خواهد بود.

در شهرستان علی آباد کتول مدارس دهنه زرین گل عبارتند از مدارس روستا‌های میان رستاق، خاک پیرزن، زرین گل، سیاه رودبار، شیرین آباد و همچنین مدارس روستای محمدآباد کتول غیرحضوری است.

در شهرستان رامیان فقط شهر رامیان و روستا‌های کوهستانی غیرحضوری است.

در شهرستان آزادشهر فقط شهر نوده خاندوز و بخش چشمه ساران غیرحضوری است.

در شهرستان گالیکش همه مدارس غیرحضوری و به صورت مجازی خواهد بود.

در شهرستان کلاله مدارس ابتدایی و متوسطه اول به صورت مجازی خواهد بود.

در شهرستان مراوه تپه فقط کلیه مدارس بخش گلی داغ به صورت غیرحضوری است.

در شهرستان مینودشت، فعالیت کلیه مدارس شیفت صبح مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در نقاط کوهستانی مسیر‌های دوزین و قلعه قافه غیرحضوری است.

شهرستان گنبد کاووس فقط مدارس ابتدایی شهر گنبدکاووس نوبت صبح مجازی خواهد بود.

در شهرستان کردکوی فقط روستای حاجی آباد کوه‌پایه به صورت غیرحضوری است.

فعالیت سایر مدارس استان به صورت حضوری و طبق روال عادی خواهد بود.

مدارس زنجان و یزد غیرحضوری شد

اداره‌کل آموزش و پرورش زنجان:

با توجه به برودت شدید هوا فعالیت حضوری شیفت صبح مدارس مقطع ابتدایی و کودکستان‌های اول و دوم استان و مدارس استثنایی (در هر سه مقطع)، فردا به‌شکل مجازی پیگیری خواهد شد.

ستاد مدیریت بحران استان یزد:

آموزش حضوری مدارس ابتدایی استان یزد به جز شهرستان‌های ابرکوه، بافق، خاتم و مروست، به علت برودت هوا فردا تعطیل بوده و کلاس‌ها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

غیر حضوری شدن مدارس قم

به دلیل بارش برف و باران و برودت هوا، مدارس استان قم در تمامی مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه هفتم اسفند ماه به‌صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

مدارس خراسان رضوی، اصفهان و کرمان مجازی شد

روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی: به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، فردا دوشنبه هفتم اسفند فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی سرخس در دو نوبت صبح و عصر و مدارس ابتدایی سرولایت و فریمان در نوبت صبح به صورت غیرحضوری است.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان: با توجه به بارش برف و برودت دما، مدارس تمامی مقاطع شهرستان‌های خوانسار و خوربیابانک به علت بارش برف و یخبندان فردا به صورت غیرحضوری است.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان: فردا دوشنبه مدارس شهر کرمان در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل و آموزش از طریق فضای مجازی پیگیری می‌شود.

مدارس شیفت صبح در شهرستان ساوه غیرحضوری شد

بنا بر اعلام فرمانداری ویژه ساوه با توجه به برودت شدید هوا، فعالیت مدارس ساوه و بخش نوبران و مرکزی در روز دوشنبه هفتم اسفندماه غیرحضوری شد.

برف و سرما مدارس همدان را تعطیل کرد

آموزش و پرورش همدان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به بارش برف، سرمای شدید و لغزندگی سطح معابر عمومی، تمام دوره‌های تحصیلی در سراسر استان همدان فردا دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ در نوبت صبح تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می‌گیرد. مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ تعطیل می‌باشد.

انتهای پیام/