فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خوزستان همه ایران است و ایران مقابل هیچ دشمنی زانو نمی‌زند و تسلیم نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر از اهواز، سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش طلایه داران امنیت و خدمات در اهواز گفت: همه شهر‌های خوزستان در ایام ۸ سال دفاع مقدس جلوه‌گاه ایران بزرگ اسلامی شده بود، مردم خوزستان نشان دادند می‌توان در مقابل همه شیاطین عالم ایستاد و پیروز شد.

او افزود: خوزستان همه ایران و در واقع قلب کشور است و ایران در پرتو ولایت و ایمن الهی در مقابل هیچ دشمنی زانو نمی‌زند و تسلیم نمی‌شود.

سردار سلامی اظهار داشت: ایران با پشتوانه مردم ولایتمدار توان غلبه بر هر دشمنی نه تنها در ایران بلکه برای رهایی هر مسلمان تحت ظلم مستکبران را دارا است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ما را در مقابل انواع تحریم‌های اقتصادی جهانی برای وادار کردن به تسلیم به کار گرفتند، اما این بار هم ملت با هدایت‌های الهی و با تدبیر مقام معظم رهبری در مقابل این تحریم‌ها ایستادند.

او ادامه داد: این تحریم‌های شدید اگر در مقابل هر کشوری اعمال می‌شد، قطعاً فرو می‌ریخت، اما ایران اسلامی به‌ واسطه بصیرت ملتش و با هدایت رهبرش با اتکا به توان نیرو‌های دانشمند داخلی ایستاده است و تهدید را به فرصت تبدیل کرد.

سردار سلامی اذعان داشت: تحریم، استعداد‌های ما را شکوفا کرد، پدیده‌های شگفت‌انگیزی از استعداد متولد شد؛ مانند هواپیما‌های بدون سرنشینی که می‌توانند هزاران کیلومتر دورتر با دقت بالا هدف را منهدم کرده و برگردند.

او ادامه داد: ما موشک‌های بالستیکی ساختیم با سرعت چند برابر صوت، شناور‌هایی ساختم که قادر به اندام هدف با بیشترین دقت هستند، پدافند چابک، دقیق‌تر، پرتحرک و مدرن‌تر از بیشتر کشور‌های جهان را تولید کردیم بدون آنکه به هیچ کشوری نیاز داشته باشیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: پالایشگاه‌ها را خودمان ساختیم و امروز دشمنی که به دنبال استفاده از ابزار بنزین برای ضربه زدن بود، حالا با قدرت فنی ما روبرو شده است.

سردار سلامی بیان داشت: ما استراتژی‌های دشمن را شکست دادیم، می‌خواستند ما را با فقر، هدف قرار دهند، اما ما با هر چیزی که بخواهد به ما ضربه بزنند می‌جنگیم ، سه عنصر امام، ملت و اسلام، سه ضلع قدرت ما در برابر دشمن است. دشمن در عراق ناکام می‌شوند و این ناکامی را به ما نسبت می‌دهند. ما در امور داخلی هیچ کشوری دخالتی نداریم.

او در ادامه گفت: وقتی آمریکا نیرو‌های حشد الشعبی را در داخل خود عراق مورد هدف قرار می‌دهد، مسلماً با واکنش مردم عراق روبرو می‌شود.

سردار سلامی اظهار کرد: ما طبق فرمایشات رهبرمان به هیچ جنگی دامن نمی‌ زنیم، اما هشدار می‌دهیم به اندازه شکست دادن چندباره آن‌ها ما قدرتمندیم و نگران هم نیستیم. ما در دوران دفاع مقدس در مقابل همه دنیا ایستادیم و سرافراز بیرون آمدیم امروز که دیگر در اوج قدرتیم.

او افزود: همان‌گونه که در سیل، خوزستان همه ایران شد امروز هم خوزستان همه ایران و قلب ایران است.

انتهای پیام/