شبکه‌های مختلف تلویزیون هر سال با نزدیک شدن به ایام نوروز ویژه برنامه تحویل سال را با حضور مجریان نام آشنا تدارک می‌بینند.

به گزارش  پایان تیتر، شبکه های مختلف تلویزیونی در روزهای منتهی به پایان سال برنامه های ویژه ای را برای مخاطبان خود در نظر می گیرند تا لحظات آغازین سال جدید از قاب تلویزیون در کنار مردم باشند اما نکته مهم در این میان،انتخاب مجریان لحظه سال تحویل برنامه ها است که مورد توجه برنامه سازان تلویزیون و مخاطبان قرار دارد.

امسال به دلیل تقارن شب میلاد حضرت علی(ع) با روز پایانی سال برنامه های ویژه سال تحویل رنگ و بوی دیگری خواهند داشت.شادی عیدانه ساعات آغازین سال به همراه مناسب خجسته این روز برنامه های امسال را متفاوت کرده است و تمام شبکه های صدا و سیما در تلاش هستند تا با بهترین کیفیت بتوانند رضایت مخاطبان خود را به دست آورند.

مجریان سال تحویل تلویزیون چه کسانی هستند؟

شبکه یک: علی ضیا یک هفته زودتر به آنتن می آید

برنامه «فرمول یک» که امسال به طور روتین عصرها مهمان مخاطبان شبکه یک بود، قرار است از ۲۵ اسفند با نام ویژه برنامه سال تحویل با اجرای علی ضیا به روی آنتن برود. این برنامه که با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تهیه شده است، به کمک مردم چهره سال را در حوزه مردمی و اجتماعی معرفی خواهد کرد.

به نظر می رسد این برنامه با دست پر به استقبال بهار خواهد رفت و زمزمه حضور چهره های مختلفی از جمله  مسعود شجاعی، علی دایی، رضا صادقی، کتایون ریاحی، مهتاب کرامتی و میترا حجار در این برنامه مطرح شده است. نکته جالب در مورد این برنامه، بیلبوردهای شهری در سطح تهران است که به معرفی و  انتخاب چهره سال پرداخته اند. علی ضیا سال گذشته نیز اجرای تحویل سال شبکه یک را در قالب برنامه «یکِ یک» بر عهده داشت.

مجریان سال تحویل تلویزیون چه کسانی هستند؟/ رقابت رشیدپور و علیخانی در شبکه سه

شبکه دو: محمد سلوکی با شب گشت سال را تحویل می کند

شبکه دو امسال هم همانند سال گذشته محمد سلوکی را به عنوان گزینه جدی اجرای برنامه تحویل سال در نظر دارد. سلوکی که سال گذشته به همراه ژیلا صادقی ویژه برنامه سال تحویل را به روی آنتن شبکه دو برد ، امسال برنامه «شب گشت» را که هر شب از شبکه دو پخش می شود به روانه آنتن شبکه دو برای لحظات پایانی سال خواهد کرد.

جزئیات برنامه سلوکی هنوز مشخص نشده است اما به نظر می رسد گروه اجتماعی شبکه دو در حال تدارک یک برنامه متفاوت نسبت به سال های گذشته است. چهره های منتخب برنامه «شب گشت» که در این برنامه حضور یافته اند از مهمانان ویژه شب سال تحویل خواهند بود.

مجریان سال تحویل تلویزیون چه کسانی هستند؟/ رقابت رشیدپور و علیخانی در شبکه سه

شبکه سه: میدان رقابت میان «حالا خورشید» و «عصر جدید»

داغ ترین رقابت مجریان اما هر سال در شبکه سه اتفاق می افتد و امسال نیز رضا رشیدپور،احسان علیخانی و محمدرضا گلزار گزینه های اجرا برای ویژه برنامه تحویل سال این شبکه هستند. برنامه «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور که با موضوعات داغ صبحگاهی جایگاه ویژه ای را در میان برنامه های اجتماعی شبکه سه پیدا کرده یکی از کاندیداهای برنامه پایان سال است. در این بین اما احسان علیخانی که به تازگی با برنامه «عصر جدید» به شبکه سه آمده است بیشترین بخت را برای اجرای برنامه تحویل سال دارد.

شبکه سه احتمالا با برنامه تفریحی سرگرمی علیخانی به استقبال بهار خواهد رفت و لحظات تحویل سال را در همان استودیو برنامه «عصر جدید» به روی آنتن خواهد برد. مهمترین ویژگی برنامه سال تحویل شبکه سه حضور مهمانان برگزیده مرحله اول شرکت کنندگان «عصر جدید» خواهد بود و در کنار آن ها نیز چهره های تلویزیونی و سینمایی به برنامه خواهند آمد.

مجریان سال تحویل تلویزیون چه کسانی هستند؟/ رقابت رشیدپور و علیخانی در شبکه سه

شبکه چهار: متفاوت تر از همیشه

شبکه چهار سال گذشته برنامه ویژه ای را از شهر کاشان به روی آنتن برد و محمدصالح اعلا نیز پس از تحویل سال در استودیو برنامه «چشم شب روشن» میزبان مخاطبان این شبکه شد. برنامه «چشم شب روشن» که میزگرد فرهنگی شب های شبکه چهار محسوب می شود امسال هم در شب های نوروز مهمان مخاطبان این شبکه خواهد شد. اما نکته قابل توجه در شبکه چهار حضور چهره های متفاوت به عنوان مهمان خواهد بود. مسعود ده نمکی که امسال دو برنامه را در شبکه چهار سیما اجرا کرد احتمالا از مهمانان ویژه برنامه شبکه چهار خواهد بود.

مجریان سال تحویل تلویزیون چه کسانی هستند؟/ رقابت رشیدپور و علیخانی در شبکه سه

شبکه پنج: حمید گودرزی و تیم پنج ستاره به استقبال بهار می روند

شبکه پنج که امسال با مسابقه «پنج ستاره» آخر هفته ها را مهمان مخاطبان بود به نظر می رسد با همین عوامل در حال تدارک یک ویژه برنامه برای تحویل سال با اجرای حمید گودرزی هستند.

محمدحسین رضوی تهیه کننده این برنامه که پیش از این خبر تدارک این برنامه برای شب های نوروز را داده بود، در حال حاضر هم مشغول برنامه ریزی یک برنامه متفاوت برای استقبال از بهار در شبکه پنج است. اجرای این ویژه برنامه بر عهده حمید گودرزی خواهد بود اما امکان اضافه شدن مجری دیگری به برنامه نیز وجود دارد. این تیم برنامه ساز امسال نیز همچنین تجربه تولید برنامه شب یلدا را در کارنامه دارد که در آن از حضور مهمانان مختلفی از سینما و تلویزیون بهره برده شده است.

مجریان سال تحویل تلویزیون چه کسانی هستند؟/ رقابت رشیدپور و علیخانی در شبکه سه

شبکه شما: رادیو شب با منصور ضابطیان

شبکه شما سال گذشته با ویژه برنامه «عید شما مبارک» سه روز مانده به نوروز به روی آنتن شبکه شما رفت که اجرای آن را منصور ضابطیان بر عهده داشت. این برنامه با حضور مهمانان مختلفی از جمله محمد بحرانی و محمد صوفی لحظات متنوعی را رقم زد که ارتباط های زنده با مراکز استان ها هم در میانه برنامه انجام می شد. امسال هم به نظر می رسد تیم برنامه ساز رادیو شب با اجرای منصور ضابطیان لحظات تحویل سال را در شبکه شما اجرا خواهند داشت و ویژه برنامه این شبکه را به روی آنتن می برند.

انتهای پیام/