رئیس پلیس راهور فاتب محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز دوشنبه در پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، گفت: با توجه به برگزاری راهپیمایی روز دوشنبه در پایتخت، پلیس راهور فاتب تمهیداتی را برای برقرای نظم وامنیت در پایتخت لحاظ کرده است.

محدودیت‌های ترافیکی پلیس در اجتماع بزرگ مردمی روز دوشنبه

او افزود: در خیابان آزادی تا خیابان انقلاب حد فاصل میدان فردوسی و میدان توحید و همچنین در محدوده خیابان کارگر از این خیابان تا بلوار کشاورز توقف هر گونه وسیله نقلیه ممنوع است.

سردار مهماندار با بیان اینکه در سه محدوده شمال، شرق و جنوب محل راهپیمایی فردا «دوشنبه» محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد، تصریح کرد: از سمت شمال مسیر راهپیمایی، در بلوار کشاورز، میدان ولیعصر (عج) تا خیابان کارگر به سمت شرق تا خیابان کریمخان و خیابان قرنی محدودیت ترافیکی خواهیم بود.

وی افزود: از سمت شرق مسیر راهپیمایی، در میدان فردوسی به سمت غرب تا تقاطع خیابان توحید و خیابان آزادی واز سمت جنوب مسیر راهپیمایی، تا جنوب میدان حر محدودیت‌های ترافیکی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت اعمال خواهد شد.رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فاتب با بیان اینکه از سمت غرب مسیر راهپیمایی در میدان جمهوری محدودیت ترافیکی اعمال نخواهد شد، گفت: در صورت نیاز و حضور شهروندان امکان دارد که در میدان جمهوری نیز محدودیت‌هایی بنابه صلاحدید فرمانده میدان لحاظ و اعمال شود.

وی افزود: در ۱۲ نقطه اطراف مسیر راهپیمایی فردا «دوشنبه»، اتوبوس‌های شرکت واحد و در ۴ نقطه نیز موتورسیکلت‌ها توقف خواهند داشت.

به گفته سردار مهماندار تمهیدات ترافیکی پلیس از ساعت ۱۱ صبح فردا «دوشنبه» تا پایان مراسم راهپیمایی اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/