دفتر محسن رضایی در پی برگزاری نخستین مجمع ملی جبهه مردمی، اطلاعیه‌ای خطاب به شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی منتشر کرد.

به گزارش پایان نیوز ، به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پی برگزاری نخستین مجمع ملی جبهه مردمی، اطلاعیه‌ای خطاب به شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی منتشر کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

نظر به این‌که جبهه مردمی انقلاب اسلامی، جناب آقای دکتر محسن رضایی، دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را در ردیف کاندیداهای انتخابی برای ریاست جمهوری برگزیده است، تأکید می‌گردد ایشان وحدت نیروهای انقلاب را بر کاندیداتوری خود در انتخابات آینده ریاست جمهوری ترجیح داده و از هر نیروی انقلابی که مورد وحدت همه نیروهای انقلاب باشد حمایت خواهد کرد.

ایشان معتقدند که مشکلات کشور و فرصت‌های بی‌نظیر و انتظارات به‌حق ملت ایران و نظام اسلامی آن‌چنان مهم و جدی و بزرگ است که بدون وحدت همه نیروهای انقلاب و ایجاد یک نهضت بزرگ فرهنگی و اقتصادی قابل‌حل نیست. از منظر دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام به‌خصوص هر سه ارکان اقتصاد و پیشرفت و معیشت مردم یعنی اقتصاد دولت، بانک‌ها و بنگاه‌ها نیاز به نجات دارند و نجات اقتصادی باید مهم‌ترین برنامه کشور باشد.

بدیهی است دولت آینده با هر رئیس‌جمهوری که در رأس آن قرار گیرد، بدون داشتن یک تیم انقلابی متخصص و برخورداری از پشتوانه وحدت همه نیروهای انقلاب نخواهد توانست چنین گام بلندی بردارد؛ بنابراین نه‌تن‌ها نیروهای انقلابی بلکه همه مردم ایران را باید وارد صحنه کرد.

محسن رضایی به‌عنوان سرباز رهبر انقلاب و خدمتگزار ملت ایران درکنار تمامی نیروهای انقلاب خواهد ماند و به کوری چشم دشمنان نظام اسلامی، فتح سنگرهای آن‌ها در منطقه را که در مقابل پیشرفت و سیاست خارجی ما تشکیل‌شده است، وجهه همت خود قرار خواهد داد.

انتهای پیام/