نایب رئیس مجلس گفت:مردم باید حرف‌های خود را با آرامش بیان کنند، هیچ حکومتی اجازه تجمعی را که با تخریب همراه باشد و نظم عمومی را به هم بزند، نمی‌دهد.

به گزارش پایان نیوز، علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس  با اشاره به تجمعات اخیر در کشور عنوان کرد:بخشی از اعتراض‌های مردم وارد است، مسئولان باید به درستی حرف مردم را بشنوند و ببینند حرف آنها چیست.

وی تصریح کرد: مردم باید حرف‌های خود را با آرامش بیان کنند، هیچ حکومتی اجازه تجمعی را که با تخریب همراه باشد و نظم عمومی را به هم بزند، نمی‌دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما نباید اعتراض افراد به مسائل اقتصادی کشور را فوراً متهم کنیم بلکه باید حرف آنها را بشنویم و به دنبال درمان حل مشکلات باشیم.

وی اظهار کرد: مردم ما هم مثل همه ملت‌ها حق اظهارنظر، اجتماع و راهپیمایی دارند و قانون اساسی ما هم چنین اجازه‌ای داده است مبنی بر اینکه این تجمعات مخل مبانی اسلام و مسلحانه نباشد، مردم حق راهپیمایی دارند اما باید مراقب باشند ابزار دست دیگران واقع نشوند.

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان خارجی از این شرایط استفاده می‌کنند بنابراین باید از شنیدن حرف‌های مردم استقبال کنیم.

انتهای پیام/