نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به وضعیت مطالبات چایکاران رسیدگی شود گفت: باید جلوی توزیع چای های آلوده به بهانه صادرات گرفته شود.

به گزارش پایان نیوز، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: باید به وضعیت مطالبات چای‌کاران در منطقه رسیدگی شود، اینکه درب انبارها را به بهانه صادرات باز کنند و می خواهند چای آلوده را به خورد مردم بدهند قابل قبول نیست.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده حجت شرعی را از گردن خود خارج می کنم و اعلام می کنم باید جلوی توزیع چای های آلوده گرفته شود و در این خصوص شکایتم را به درگاه خدا می برم.

لاهوتی ادامه داد: وزیر راه وشهرسازی به موضوع بندر چمخاله رسیدگی کند همچنین با توجه به محدودیت زمین در شهرهای شمالی وزیر صنعت در این خصوص رسیدگی های لازم را انجام دهد.

وی گفت: به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر می‌دهم که در خصوص ساخت بیمارستان در منطقه اقدامات لازم را انجام دهد و آقای ربیعی نباید فراموش کند که اظهار کردند به جای کلنگ زنی پشت لودر می نشینم این در حالی است که با گذشت یک سال هنوز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان آغاز نشده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس جمهور در خصوص رفع مشکلات و اجرای وعده هایش تذکر می دهد و نکته دیگر اینکه باید مسائل مربوط به بخش شیلات حل شود./

انتهای پیام