رییس کمیسیون اجتماعی مجلس درجلسه شورای فرهنگی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی، گفت: طبق تاکیدات رهبری توجه ویژه دستگاه ها درجهت پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است.

به گزارش پایان نیوز، اعضای کمیسیون اجتماعی امروز چهارشنبه ( ۱۷ شهریور) در سفر استانی خود به آذربایجان شرقی در جلسه شورای اجتماعی -فرهنگی استانداری حضور پیدا کردند. دراین جلسه که با حضورمسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، سلمان خدادادی رییس کمیسیون اجتماعی ضمن تشریح اهداف سفربه این استان کلیاتی در مورد وضعیت اجتماعی کشور و اقدامات این کمیسیون  در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و تاکیدات مقام معظم رهبری بر توجه ویژه دستگاه‌های مسئول به پیشگیری و مقابله با این آسیب‌ها مطرح کرد.

نماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی همچنین دراین جلسه در خصوص عدم اجرای کامل قوانینی که از سوی مجلس در این راستا به تصویب رسیده و تا کنون اجرایی نشده مواردی را متذکر شد.

از سوی دیگر در این جلسه پیرامون موفقیتهای حاصل نهادهای اجتماعی شهر تبریز در مورد کاهش آسیبهای اجتماعی و ضرورت الگو برداری ازآن برای سایر استان های کشور مواردی طرح گردید./

پایان پیام