به گزارش پایان تیتر، در دومین و حساس‌ترین دیدار دور دوم گروه A رقابت‌های جام ملت‌های آسیا۲۰۱۹، هند مدعی در برابر امارات میزبان قرار گرفت تا زاکرونی نام‌دار به دنبال جبران توقف ناباوارنه دیدار اول خود برابر بحرین، با تمام قوا مقابل هند شگفتی‌ساز ظاهر شود.

پایان تیتر: امارات و هند

دو تیم امارات و هند با ترکیب زیر برابر یکدیگر قرار گرفتند:

ترکیب امارات و هند

 

پایان تیتر: امارات و هند

در جریان این دیدار که برای امارات حکم مرگ و زندگی را داشت، خلیفه مبارک غنیم، روی اشتباه خط دفاعی هند و دروازه‌بان این تیم که در دیدار برابر تایلند نیز متحمل اشتباهات بسیاری شده بودند، موفق شد با شوت پیروزی بخشش، گل اول بازی را به ثمر برساند تا زاکرونی نفسی راحت را برای ادامه کار بکشد.

 

در نیمه دوم این بازی، هند با ایجاد موقعیت‌های گلزنی و اعمال فشار بر روی دروازه امارات شانس‌های خود را برای به تساوی کشاندن بازی امتحان کرد اما امارات با زیرکی خود در دقیقه ۸۹ ضربه نهایی را با گل علی مبخوت بر پیکر هند وارد کرد تا در نهایت امارات با نتیجه ۲_۰، سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند و با ۴ امتیاز به صدر جدول گروه A  راه پیدا نماید.

 

جدول گروه A با رقم خوردن پیروزی ۲_۰ امارات برابر هند به اوج حساسیت و پیچیدگی رسید تا هر ۴ تیم این گروه شانس صعود به دور بعدی این رقابت‌ها را داشته باشند.