یازدهمین نشست خبری اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه با اصحاب رسانه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در یازدهمین نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: برای تمام حسینیان و افرادی که در مسیر امام حسین (ع) قدم برمی دارند آرزوی بهرمندی از کرامات ائمه را دارم.

پایان تیتر: نشست خبری اسماعیلی

وی گفت: در مجموعه کشور به ویژه قوه قضاییه قوانین و مقررات ابزار اصلی تحقق عدالت هستند و ما برای اجرای عدالت نیازمند قانون خوب، مجری شایسته و قاضی عادل و فرهیخته هستیم.

اسماعیلی اظهار کرد: در دوره جدید قوه قضاییه در جهت تامین نیازمندی‌ها یکی ازمعاونت‌ها که معاونت حقوقی بوده در ۵ ماه اخیر از ابتدای اردیبهشت ماه با بسیج تمام نیرو‌ها و استفاده از اساتید ۱۵ لایحه و آیین نامه مورد نیاز را تدوین کرده است تا به تصویب رییس قوه قضاییه برسد که تا امروز تصویب شده و لایحه کرامت و تامین امنیت بانوان نیز به دولت ارسال شده است.

سخنگوی قوه قضا افزود: لایحه ثبت شرکت‌های غیر دولتی نیز آماده شده و لایحه بهره برداری از آپارتمان‌ها نیز در دست تدوین است و ۱۵ لایحه دیگر در مراحل نهایی تدوین و ۱۹ لایحه و دستورالعمل هم در دست تدوین است.

وی گفت: رییس قوه قضاییه و اعضای شورای عالی قضایی در ۶ ماه ابتدای سال ۹ سفر استانی انجام دادند و به زودی سفر استانی به هرمزگان نیز انجام می‌شود.

در حال تکمیل…