آثار ۵ عکاس نامزد شده در بخش عکس مسابقه سینمای ایران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، با عنوان «قابی دیگر» در نمایشگاه نوروزی گالری سینماتوگراف موزه سینمای ایران به نمایش گذاشته شد.

به گزارش پایان نیوز به نقل از روابط عمومی موزه سینمای ایران؛ منتخبی از مجموع عکس‌های ۵ عکاس نامزد شده در بخش عکس مسابقه سینمای ایران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در گالری سینماتوگراف موزه سینمای ایران به نمایش گذاشته شده است.
در این نمایشگاه آثاری از سحاب زری باف برای عکاسی فیلم «ماجرای نیمروز» ساخته محمد حسین مهدویان، مریم تخت کشیان برای عکاسی فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان ، احمدرضا شجاعی برای عکاسی فیلم «خفگی» به ساخته فریدون جیرانی ، امید صالحی برای عکاسی فیلم «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و امیرحسین شجاعی برای عکاسی فیلم «رگ خواب» ساخته حمید نعمت الله در معرض دید عموم قرار گرفته است.
نکته قابل توجه در برپایی نمایشگاه عکس «قابی دیگر» انتخاب عکس‌ها، توسط عکاسان بوده است و هریک از عکاسان به انتخاب خود عکس‌هایی از صحنه و پشت صحنه آثار را به نمایش گذاشته اند.
این نمایشگاه با هدف آشنایی مخاطبان سینما با برخی از آثار سینمای ایران که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفته، برگزار شده است و مجموع عکس های این فیلم ها، نامزد دریافت سیمرغ این دوره از جشنواره بوده اند.
علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند هر روز از ساعت ۱۴ تا ۲۲ در گالری سینماتوگراف موزه سینمای ایران حضور پیدا کنند.
انتهای پیام/