سخنگوی وزارت کشور گفت: هیچگونه نگرانی بابت بروز اختلال و یا نفوذ در شبکه وجود ندارد.

به گزارش پایان نیوز ، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اخذ تاییدیه های امنیتی برای برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراها به صورت الکترونیکی اظهار کرد: مباحث مرتبط با امور امنیتی و فنی سیستم الکترونیکی برگزاری انتخابات کاملا کنترل و تایید‌شده است و هیچگونه نگرانی بابت بروز اختلال و یا نفوذ در شبکه وجود ندارد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت مرکز رصد اجتماعی وزارت کشور در دولت یازدهم گفت: در این مرکز تمامی شاخص های حوزه اجتماعی و مصادیق آسیبهای اجتماعی در سراسر کشور و در دوره های زمانی مختلف، رصد می شود و اطلاعات ارزشمندی برای برنامه ریزی متولیان امر جهت مقابله با آسیب های اجتماعی و ارتقا شاخص های توسعه یافتگی در حوزه اجتماعی فراهم می گردد.

سخنگوی وزارت کشور در ادامه با اشاره به رصد مستمر فضای سیاسی کشور در وزارت کشور گفت: دفتر سیاسی وزارت کشور و حوزه معاونت سیاسی این وزاتخانه به موجب وظایف ذاتی اش، فضای سیاست داخلی کشور و فعالیتهای تشکل ها، احزاب و جریانات سیاسی را دائما رصد می کند و اقداماتش در این حوزه با راهبرد توسعه نشاط و آرامش سیاسی سازماندهی شده است.

سامانی تصریح کرد: آنچه که در مقوله انتخابات برای وزارت کشور حائز اهمیت است، برگزاری قانونمند، پرشور و امن انتخابات است که نهایتا منجر به مشارکت حداکثری مردم در امر انتخابات شود.

انتهای پیام/