هشتگ «نه به جنگ با ایران» در آمریکا ترند شده و افراد و گروه‌های مختلفی از جمله برنی سندرز کاندیدای احتمالی حزب دموکرات در انتخابات آینده ریاست جمهوری این کشور، درباره‌اش توییت منتشر کرده‌اند.

به گزارش پایان تیتر، مدتی است آمریکا و رئیس جمهور دیوانه و مقامات آن، با تصمیمات و تهدیدهای خود، سعی می‌کنند تا جو کشور ما را ملتهب کنند، اما همانگونه که مشخص است راه به جایی نخواهند برد و با صحبت‌های بیهوده و گزاف، فقط خود را در جهان احمق‌تر از گذشته جلوه می‌دهند. به طور مثال، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا اخیرا در اظهار نظری احمقانه گفت: دولت ترامپ در حال استقرار یک گروه از ناوهای جنگی و بمب افکن‌ها در منطقه خاورمیانه است که این اقدامات در واکنش به “نشانه‌ها و هشدارهای” ایران خواهد بود و واشنگتن قصد دارد با این اقدام نشان دهد که با نیروی بی رحمانه‌ای در برابر هرگونه حمله‌ای واکنش نشان خواهد داد.

شاید این ناوها در گذشته به نوعی تهدیدی برای کشور ما تلقی می‌شدند اما امروز به برکت خون شهدا و تلاش‌های سردار شهید حاج حسن طهرانی مقدم و سایر رزمندگان و تلاشگران فعال در عرصه موشکی، همه پایگاه‌ها و ناوهای آمریکایی در منطقه، برای ما به فرصت تبدیل شده و به صورت سیبلی آماده انفجار درآمده که در صورت هرگونه خطا و اشتباه آمریکایی‌ها، جمهوری اسلامی با استفاده از موشک‌های نقطه‌زن و پیشرفته خود، قادر به انهدام آنهاست.

در پی افزایش تنش‌ها میان ایران و آمریکا در پی اقدامات خصمانه ترامپ، رئیس جمهور دیوانه این کشور، بسیاری از مردم آمریکا ضمن انتشار توئیت‌‎هایی با هشتگ خواستار عدم وقوع درگیری بین آمریکا و ایران شدند؛ به نظر مردم آمریکا عاقل‌تر از رئیس‌جمهورشان هستند و می‌دانند نتیجه‌ جنگ بین ایران و آمریکا جز تحمل خسارات شدید و فراوان برای آمریکا نخواهد بود؛ حالا هشتگ «نه به جنگ با ایران» در آمریکا ترند شده و افراد و گروه‌های مختلفی از جمله برنی سندرز کاندیدای دموکرات انتخابات ٢٠٢٠ درباره‌اش توییت کرده‌اند.

برنی سندرز کاندیدای احتمالی حزب دموکرات در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: نه به جنگ با ایران! این فاجعه‌ای تمام‌عیار خواهد بود. ما باید ترامپ و مشاور امنیت ملی‌اش، جان بولتون – که عاشق جنگ‌های بی‌پایان است – را متوقف کنیم.

 

انتهای پیام/