رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • کد خبر : ۱۴۴۰۴
  • چاپ خبر : هشدار پلیس به شهروندان درخصوص سرقت و جیب‌بری در اماکن شلوغ
پایان تیتر: سرهنگ ظهیری

هشدار پلیس به شهروندان درخصوص سرقت و جیب‌بری در اماکن شلوغ

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با توجه به ازدحام جمعیت در اماکن پر رفت و آمد مانند مترو و ایستگاه‌های اتوبوس در ساعات پایانی روز به شهروندان هشدار داد. به گزارش پایان تیتر، سرهنگ کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ،اظهار کرد: عده‌ای از افراد سودجو با سوء استفاده از ازدحام جمعیت در اماکن مختلف و […]

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با توجه به ازدحام جمعیت در اماکن پر رفت و آمد مانند مترو و ایستگاه‌های اتوبوس در ساعات پایانی روز به شهروندان هشدار داد.

به گزارش پایان تیتر، سرهنگ کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ،اظهار کرد: عده‌ای از افراد سودجو با سوء استفاده از ازدحام جمعیت در اماکن مختلف و پر رفت و آمد همانند مترو، ایستگاه‌های اتوبوس، مقابل درب دانشگاه‌ها به جیب‌بری از شهروندان اقدام می‌کنند.

وی افزود: به همین علت به شهروندان توصیه می‌شود که از حمل و نگهداری اجناس باارزش خودداری کنند و وسایل گرانقیمت و باارزش خود را در معرض دید دیگران قرار ندهند، چراکه هر لحظه امکان سرقت وسایل آن‌ها از قبیل تلفن همراه، کیف پول و غیره وجود دارد.

سرهنگ ظهیری با بیان اینکه این اتفاقات در ساعات پایانی روز رخ می‌دهد، گفت: سرقت و جیب بری‌ها با توجه به ازدحام جمعیت در اماکن، معمولا از ساعت ۴ تا ۸ شب اتفاق می‌افتد.

وی افزود: شهروندان باید به هشدارهای پلیس توجه کنند و نسبت به نگهداری اموال خود کوشا باشند، چراکه پلیس نمی‌تواند در تمام معابر شهر به ازای هر شهروند یک نیرو را اختصاص دهد، لذا شهروندان باید از سرقت لوازم خود جلوگیری کنند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: شهروندان پلیس را از خود بدانند و با مشاهده هر مورد مشکوکی، آن را سریعاً به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه