عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: درگیری نیروهای امنیتی و اعضای گروه تروریستی و تکفیری که امروز سه‌شنبه ۲۶ مرداد ماه انجام شده، منجر به کشته شدن ۳ نفر و دستگیری یک نفر دیگر از اعضای داعش شد.

به گزارش پایان نیوز، سید قاسم جاسمی در خصوص جزئیات درگیری مسلحانه با تروریست‌های تکفیری در کرمانشاه، اظهار داشت: تعدادی از اعضای گروه تروریستی و تکفیری داعش که با وسایل نظامی و جلیقه انفجاری قصد انجام عملیات، در شهرهای مرزی استان و سایر مناطق کشور را داشتند، پس از شناسایی در یک منزل مورد برخورد نیروهای امنیتی قرار گرفتند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این گروه تروریستی و تکفیری که منتسب به داعش بوده‌اند، قصد انجام عملیات های انتحاری را داشتند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و مامورین استان کرمانشاه در یکی از مناطق استان کرمانشاه به اسم باغ ابریشم، شناسایی شدند.

جاسمی ادامه داد: درگیری نیروهای امنیتی و اعضای گروه تروریستی و تکفیری که امروز سه‌شنبه ۲۶ مرداد ماه انجام شده، منجر به کشته شدن ۳ نفر و دستگیری یک نفر دیگر از اعضای این گروه شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های انتظامی و امنیتی با اقدامات اطلاعاتی شبانه‌روزی و با هوشیاری تمام، فضای امنی را در استان کرمانشاه ایجاد کرده‌اند./

انتهای پیام