معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ایران در جمع خبرنگاران صدا و سیما گفت: همه اماکن و اهدافی که ممکن است مورد توجه گروهکهای تروریستی باشد بازنگری و تدابیر وتمهیدات لازم اندیشیده می شود.

به گزارش پایان نیوز ؛ سردار حسین ذوالفقاری ، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ایران، پس از جلسه شورای امنیت کشور در جمع خبرنگاران صدا و سیما  گفت: همه اماکن و اهدافی که ممکن است مورد توجه گروهکهای تروریستی باشد بازنگری و تدابیر و تمهیدات لازم اندیشیده می شود.

ذوالفقاری افزود: قرار شد شورای هماهنگی  اطلاعات جلسه فوق العاده تشکیل دهد و کار اشراف اطلاعاتی بر روی گروهک ها بیش از گذشته در دستور کار قرار گیرد.

شد.
معاون وزیر کشور تاکید کرد: اگر چنانچه مردم ملاحظه کردند در نقاطی اقدامات امنیتی و انتظامی تشدید می شود نگران نباشند چرا که این اقدامات برای پیشگیری و اصل کار ما مبتنی بر کارهای اطلاعاتی است که بتوانیم با اشراف اطلاعاتی از این گونه حوادث جلوگیری کنیم.
معاون وزیر کشور گفت: از مردم توقع داریم به شایعات گوش نکنند چون در این گونه مواقع شایعات زیاد است و ما حتما اطلاعات دقیق را در اختیار مردم می گذاریم.
ذوالفقاری افزود: مردم چنانچه در حوزه کار و زندگی و رفت و آمدها به موارد مشکوکی برخوردند به پلیس و سیستم های اطلاعاتی اطلاع رسانی کنند.
معاون وزیر کشور گفت: نمی خواهیم نگرانی ایجاد کنیم اما به هر حال هم مردم و هم مسئولان روی امنیت کشور حساسند و قطعا حوادثی که امروز رخ داد و خوشبختانه تروریستها به اهداف طراحی شده شان نرسیدند می تواند نقطه آغازین برای دستگاه های تامین کننده امنیت و برای مردم باشد که بیش از پیش توجه داشته باشیم تا امنیت کشور دچار اخلال نشود.
انتهای پیام/