رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
  • کد خبر : ۱۲۸۷۶
  • چاپ خبر : همه کلاهک‌های هسته‌ای خاورمیانه در اختیار اسرائیل است
پایان تیتر: ظریف
وزیر امور خارجه کشورمان:

همه کلاهک‌های هسته‌ای خاورمیانه در اختیار اسرائیل است

ظریف گفت: ۸۰ کلاهک اتمی موجود در منطقه خاورمیانه در اختیار جنگ افروزانی است که دائما علیه ایران جار و جنجال به راه می‌اندازند.  به گزارش پایان تیتر؛ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری در روز دوشنبه ۲۸ خرداد به آماری که توسط موسسه “سیپری” اعلام شده اشاره کرد که در […]

ظریف گفت: ۸۰ کلاهک اتمی موجود در منطقه خاورمیانه در اختیار جنگ افروزانی است که دائما علیه ایران جار و جنجال به راه می‌اندازند.

 به گزارش پایان تیتر؛ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری در روز دوشنبه ۲۸ خرداد به آماری که توسط موسسه “سیپری” اعلام شده اشاره کرد که در آن رژیم صهیونیستی، دارنده تمامی ۸۰ کلاهک هسته‌ای موجود در خاورمیانه شناخته شده است.

ظریف در پیام خود نوشت: «دستکم ۸۰ کلاهک جنگی هسته‌ای در خاورمیانه وجود دارد. هیچ یک از آن‌ها در ایران نیست، بلکه در نوک انگشتان جنگ افروزی است که بی وقفه درباره “جاه طلبی‌های” ساختگی ایران جار می‌زند. وقت آن رسیده تا درباره بحث عقب افتاده‌ای در مورد تهدید واقعی علیه منطقه و فراتر از آن (صحبت شود).»

بنا به گزارش سیپری –موسسه بین المللی مستقلی که در مورد مناقشات و موضوع خلع سلاح مطالعه می کند- بیش از ۱۴۰۰۰ کلاهک هسته‌ای در سراسر جهان وجود دارد که تمامی ۸۰ کلاهک مستقر در خاورمیانه، در اختیار رژیم اسرائیل هستند.

همه کلاهک‌های هسته‌ای خاورمیانه در اختیار اسرائیل است

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه