مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌های شهری کشور از مرگ راننده تاکسی به خاطر سهل انگاری اورژانس خبر داد.

به گزارش پایان نیوز ، مسعود طبیبی مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌های شهری کشور ، اظهار داشت: ساعت ۲۳:۵۵ شب گذشته راننده تاکسی دچار عارضه قلبی شد و از ساعتی که این اتفاق برای رضا رضائی فرد ۴۲ ساله تاکسیران مستقر در فرودگاه امام خمینی (ره) رخ داد، هیچ کس به اورژانس اطلاعی نداده است و در ساعت ۰۰:۲۰ بامداد با اورژانس فرودگاه تماس گرفته شده و با اینکه ۳ دستگاه آمبولانس در محل فرودگاه بوده، اما اعلام کردند که تنها یک تیم پزشکی داریم که برای احیای یک خانم به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: وجود ۳ دستگاه آمبولانس به معنای این است که باید ۳ تیم پزشکی در محل باشد و گفته‌های اورژانس مبنی بر دارا نبودن تجهیزات تیم پزشکی دیگر خود صحبتی است که در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
طبیبی گفت: اورژانس فرودگاه ابتدا به اورژانس حسن آباد اعلام می‌کند برای امداد رسانی به محل اعزام شود، اما اورژانس حسن آباد اعلام می‌کند که باطری احیا فرد مجروح شارژ ندارد و این اتفاقات باعث مرگ تاکسیران می‌شود.
مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌های شهری کشور در پایان بیان کرد: البته بعد از این همه پاسکاری اورژانس شهریار به محل فرودگاه امام خمینی(ره) رسیده و عملیات ۴۰ دقیقه احیا مانع از فوت این تاکسیران نشد.
انتهای پیام/