حجت الاسلام و المسلمین منتظری در مراسم تشییع پیکر شهدای مدافع حرم گفت: ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران مرهون شهدا است.

به گزارش پایان نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین منتظری صبح امروز در مراسم تشییع  پیکر دو شهید مدافع حرم که به همت مرکز مقاومت بسیج قوه قضائیه برگزار شد، گفت: خوشا به حال شهدایی که به این مقام و معرفت دست یافتند و سلام ما بر همه شهدایی که با ایثار جان خود به دفاع از حریم ولایت و امامت و حرم اهل بیت عصمت و طهارت جان خود را به خطر انداختند.

وی ادامه داد: در مکتب اسلام، ایرانی و عراقی، ‌لبنانی واروپایی، یمنی نداریم هر کسی در هر جا در دفاع از ارزشهای اسلامی و قرآن جان خود را بر طبق اخلاص بگذارد از نظر ما یکسان است.

دادستان کل کشور افزود: سلام ما بر خانواده های معظم شهدا و این دو شهید عزیز که اکنون شما مردم با غیرت و سلحشور و قدرشناس به جای پدران و مادران و وابستگان آنها در تشییع آنها شرکت کرده اید اجر همه شما با پروردگار است.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: امروز دوام نظام، حاکمیت و ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران و آنچه که ما از ارزشها در این کشور و منطقه داریم مرحون شهدا است.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره به جنایات منافقین در دهه ۵۰ و۶۰ گفت: جنایات منافقین در این سالها و ترور بیش از ۱۷هزار از شخصیت‌های عالی و خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران تا مردم کوچه و بازار که همگی از دم تیغ این ناجوانمردان گذشتند و به شهادت رسیدند را یادمان نرفته و نمی رود.

وی ادامه داد: حمله آنها در عملیات مرساد با پشتیبانی صدام و آمریکا صورت گرفت و امروز آمریکا و غرب و رژیم غاصب صهیونیستی و آل سعود به دنبال تطهیر جنایات کارانی برآمدند که دست آنها در مرفق به خون مردم و زن و مرد آغشته است.

دادستان کل کشور افزود: دنیای استکبار وقتی دید نمی تواند با همان ایدولوژی ، استراتژی و تغییر در تاکتیک‌هایش استفاده کند، برنامه های خود را به لحاظ تاکیتک عوض کرده و گروهی را بنام داعش تربیت کرده و به صحنه آورد و مدت‌های مدیدی است که منطقه را به آتش کشانده اند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری به دستگیری ۶ نفر کروهک تروریستی اشاره کرد و گفت: دشمن کوچکترین نیت و قصدی برای اینکه بخواهد از اهدافش کوتاه بیاید ندارد،‌ ما نمی دانیم در دو روز اخیر عناصر سیاسی و دیپلمات‌های غربی چرا در غرب کشور در حال فیلمبرداری بودند. ما نمی دانیم این سفرا و عناصر سیاسی کشورهای دیگر در غرب کشور چه ماموریتی داشتند،‌ از وزارت امور خارجه و مقامات سیاسی به شدت می خواهیم با این مسئله برخورد جدی کند و این عناصر را به عنوان عناصر نامطلوب هر چه زودتر از کشور بیرون کند.

دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز عده ای در جهت تطهیر منافقین تلاش کرده و فایل صوتی را از طریق بی بی سی و رسانه های بیگانه منتشر می‌کنند. این فایل صوتی به فرموده امام(ره) از شیخ ساده لوحی بود که در دست منافقین گرفتار شده بود.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری  افزود: این حرکت از ناحیه بیت آن شیخ ساده لوح بسیار تاسف برانگیز است.می‌گوید ما اسناد دیگری داریم که در آینده پخش می کنیم. اگر راست می‌گویید اسناد جنایت های آن بیت را پخش کنید تا ببینید که زیر لوای شما چه عناصر متدین و انسان های با شرافتی را شبانه در گونی کرده و در باغ نابود می‌کردند.

وی افزود: در طول ۳۷ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان از هیچ تلاشی برای نابودی انقلاب و کیان اسلام دریغ نکردند به عنوان مثال یک روز ماموریت خود را به گروهی از دورن کشور به نام منافقین دادند منافقینی که بعد از مدتها معلوم شد آبشخور آنها کجا است کسانی که با شعار دورغین ضد امپریالیسم عده ای از جوانان عزیز ما را به خود جذب کردند و بعد سر از امپریالسیمی در آوردند که امروز عقبه آن اسرائیل و آمریکا همدست با آل سعود با یکدیگر فالوده می خورند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه امروز چه کسی است که این را نداند که داعش زائیده اسرائیل ، غرب، آل سعود و عناصر دورن نظام های فاسد منطقه است گفت: آنها خود اذعان کرده اند و اسناد و مدارکی که به دست خودشان برملا می شود به پرورش دادن آنها اذعان دارند آنها به نام مبارزه با تروریسم ائتلاف تشکیل دادند لاکن قدمی برای مبارزه با تروریسم نه تنها برنداشتند بلکه مرتب آنها را تجهیز کردند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: هدف اصلی پیدایش داعش ایران بوده و است اما نقطه آغازین را از لبنان و سوریه… شروع کردند که هوشیاری مقام معظم رهبری و ملت و سربازان گمنام نظام و نیروهای مسلح هر گز اجازه نداده و نخواهد داد که این عناصر در کشور آتش افروزی کنند.

وی تصریح کرد: متاسفیم که در درون کشور جمهوری اسلامی ایران می بینیم که عده ای همنوای با دشمن و همساز با سازی که اسرائیل و آمریکا و دنیای غرب و عناصر درون منطقه ای آنان می نوازند و متاسفانه به دنبال تطهیر جنایتکاران منافقی هستند که در سالهای اول انقلاب جنایات مختلفی را مرتکب شدند و بعد ازحمله گسترده منافقین زیر پرچم صدام و تحت حمایت آمریکا آن جنایات را آفریدند و به قصد تهران تا نزدیکی کرمانشاه آمدند و در عملیات مرساد شما مردم دماغ آنها را به خاک مالیدید.

دادستان کل کشورگفت: عده ای امروز در جهت تطهیر منافقین تلاش می کنند و فایل صوتی را که سالهای سالها ازیک آقایی گرفته اند از طریق بی بی سی و رسانه های بیگانه پخش می کنند این فایل صوتی به فرموده امام خمینی (ره) از شیخ ساده لوحی که در دست منافقین گرفتار شده بود را منتشر می کنند امروز این حرکت نسبت به امام راحل و مجاهدتها و ایثارگریهای سربازان امام زمان (عج) در برخورد با منافقین کوردل از ناحیه بیت آن شیخ ساده لوح بسیار تاسف برانگیز است.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری به متن نامه امام راحل خطاب به آن شخص اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) با روشنگری و تعمق در این نامه آورده است که «از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی و مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرالها و از کانال آنان به منافقین می سپارید صلاحیت و مشروعیت رهبری نظام را از دست داده اید مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مصلحانه علیه انقلاب محکوم به اعدام شده بودند که این منافقین خدمت ارزنده ای به استکبار کردند».

وی گفت: آنها فایل صوتی را منتشر می کنند و می گویند ما اسناد دیگری هم داریم که در آینده پخش می کنیم اما اگر شما راست می گویید وشهامت دارید اسناد جنایت آن بیت را منتشر کنید، و اسناد جنایات سید مهدی،‌ اصفهان و قهدریجان و پرورنده های این جنایتها را منتشر کنید بگذارید همه بدانند شما چه کرده اید و زیر لوای شما و این بیت چه عناصر متدین و انسانهای با شرافتی را شبانه در گونی می کردند و در باغ و صحرا نابود می کردند.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ دادستان کل کشور در پایان خاطر نشان کرد: ما اسناد را داریم اسناد موجود است،‌ دست از این حرکت ضد انقلابی و ضد مردمی خود بردارید.
انتهای پیام