سخنگوی کمیسیون عمران نسبت به نامه وزیر راه و شهرسازی درباره دعوت نشدن وی از سوی این کمیسیون برای حضور در جلسه واکنش نشان داد.

به گزارش پایان نیوز ، “صدیف بدری” سخنگوی کمیسیون عمران ؛ در واکنش به نامه‌ وزیر راه و شهرسازی در اعتراض به دعوت نکردن این کمیسیون از وی برای حضور در جلسه روز گذشته با استیضاح‌کنندگان گفت: دبیرخانه کمیسیون عمران از طریق معاون پارلمانی وزیر، وی را برای نشست با استیضاح‎کنندگان دعوت کرده بود.
وی تاکید کرد: آخوندی ادعا می‌کند که باید این دعوت به صورت کتبی انجام می‌شد اما در آیین‌نامه داخلی مجلس، بندی با عنوان لزوم دعوت کتبی از وزرا قید نشده است .
نماینده مردم اردبیل تصریح کرد: حتی عنوان حضور وزیر راه و شهرسازی در جلسه یکشنبه کمیسیون عمران در دستور کار کمیسیون‌های مجلس هم وجود داشت.
سخنگوی کمیسیون عمران با بیان اینکه اکنون باید دید رئیس مجلس چه تصمیمی در این مورد اتخاذ می‌کند، خاطرنشان کرد: در صورت تصمیم لاریجانی برای برگزاری جلسه‌ای دیگر با آخوندی، کمیسیون عمران بار دیگر با وی و استیضاح کنندگان نشستی خواهد داشت البته تصمیم‌گیری در مورد انجام استیضاح تنها بر عهده نمایندگان درخواست‌کننده است.
انتهای پیام/