نمکی گفت: وزارت بهداشت تمام شکایت‌های خود را از خبرنگاران در زمان حال و پیش از آن پس می‌گیرد.

به گزارش  پایان تیتر، سعید نمکی وزیر بهداشت صبح امروز در مراسم تجدید میثاق با مقام شهدای رسانه که در قطعه شهدا برگزار شد، اظهار کرد: معتقدم اوج عشق، شهادت است و شهدای رسانه توانستند صحنه‌های دفاع مقدس را در قاب تصویر جاودانه کند و خودشان به دیدار خداوند متعال رفتند.

وی با اشاره به روز خبرنگار و حانفشانی این قشر در سال‌های جنگ افزود: اگر شکایتی از طرف وزارت بهداشت از خبرنگاری در زمان من یا قبل‌تر به عنوان شخصیت حقوقی انجام شده باشد به بخش حقوقی و پارلمانی ابلاع کرده‌ام که تمام شکایت‌ها را پس بگیرد و اکنون هم  وزارت بهداشت هیچ شکایتی از هیچ خبرنگاری ندارد.

وزیر بهداشت گفت: خبرنگاران به ما کمک کنند تا مسائل حوزه سلامت مطرح  شود و شرایط ارتقا پیدا کند همچنین  اصحاب رسانه حرف‌های مردم را به ما و مدیران حوزه سلامت برسانند.

استمرار خدمت رسانی تیم پزشکی به مردم در هر شرایطی

نمکی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به خدمات پزشکان و پرستاران اشاره و بیان کرد: تیم پزشکی پرستاری و پیراپزشکی در دوران جنگ بهترین خدمات را ارائه داده‌اند و برای اولین بار عمل‌های جراحی در همان خط مقدم و در بیمارستان‌های صحرایی انجام شد و جدید‌ترین شیوه‌های خدمت در دوران جنگ به وسیله تیم‌های پزشکی ارائه شده است.

وزیر بهداشت بیان کرد: تیم پزشکی خوش درخشید و رکورد‌های خوبی از خود بر جای گذاشت و امروزه علی رغم برخی گلایه‌ها، تیم پزشکی بیشترین خدمت را به مردم ارائه می‌دهد و اگر خدمت رسانی آنها ثانیه‌ای دیر شود فاجعه بزرگی در کشور به بار می‌آورد.

وی افزود: در برخی از مواقع خدمت رسانی دچار مشکلاتی شده است، اما با وجود آنکه کارانه خود را با تاخیر دریافت می‌کنند، ولی خدمت رسانی به مردم قطع نمی‌شود و در برخی مواقع دنیا طلبی بر آخرت طلبی شان چیره می‌شود.

انتهای پیام/