روابط عمومی وزارت خارجه کشورمان با انتشار بیانیه‌ای ادعای تازه کریمی قدوسی مبنی بر نامه نگاری ظریف به همتای آمریکایی را قویا تکذیب کرد.

به گزارش پایان نیوز ،  روابط عمومی وزارت امور خارجه کشورمان با انتشار بیانیه‌ای ادعای تازه کریمی قدوسی مبنی بر «نامه نگاری وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه آمریکا» را قویا تکذیب و چنین ادعایی را کاملا بی پایه و اساس، کذب و متوهمانه خواند.

در بیانیه روابط عمومی وزارت امور خارجه آمده است:

«ادعای نادرست، بی اساس و باز هم  جدید آقای کریمی قدوسی، مبنی بر نگارش نامه از سوی آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه به وزیر امور خارجه آمریکا قویاً تکذیب و رد می‌شود.

وزارت امور خارجه ضمن ابراز شگفتی همراه با تاسف از اینگونه بداندیشی‌های و‌هم‌آمیز آقای کریمی قدوسی، نسبت به آثار و تبعات ناشی از اصرار و لجاجت ایشان در ادامه طرح ادعاهای کذب و بی پایه علیه عالی ترین مقام دستگاه دیپلماسی کشور که به نظر می‌رسد با هدف تشویش افکار عمومی و خودنمایی صورت می‌گیرد، اعلام می دارد این ادعاها همچون گذشته حاصلی برای اهداف خاص ایشان در بر نخواهد داشت و نمایندگان فهیم و آگاه مجلس شورای اسلامی و ملت شریف ایران از کلّیت سیاست‌های کشور در حوزه خارجی بخوبی آگاه بوده  و تحت تاثیر این گونه القائات ناراست قرار نمی‌گیرند.

این بیانیه می‌افزاید: اگر چه طرح اینگونه موضوعات انحرافی تاثیری در ادامه راه اصولی این وزارتخانه در چارچوب های کلان تعیین شده ندارد؛ اما اقدامی از مقوله تشویش افکار عمومی و مغایر با امنیت ملی کشور است که می‌تواند در فرایندی مشخص و قانونی مورد نظارت مقامات قضایی کشور قرار داشته باشد.

انتهای پیام/