براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در بعضی ساعات در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی بارش پراکنده و خفیف پیش بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در بعضی ساعات در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی بارش پراکنده و خفیف پیش بینی می‌شود.

روز یکشنبه در نواحی شرقی خلیج فارس و غرب تنگه هرمز رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود. در سایر مناطق کشور در این ۲ روز جوی آرام همراه با افزایش غلظت آلاینده به ویژه در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت خواهیم داشت.

روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در استان‌های واقع در غرب، جنوب غرب، جنوب، مرکز، برخی نقاط شرق و جنوب شرق بارش باران، در مناطق سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود. در این روز در شمال غرب و سواحل خزر بارش به صورت پراکنده است.

کاهش دما در نیمه شمالی کشور

شدت بارش روز دوشنبه در استان‌های خوزستان، فارس، بوشهر، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان و غرب اصفهان است. روز سه شنبه در غالب مناطق کشور به جز جنوب سیستان و بلوچستان بارش خواهیم داشت و شدت بارش در روز سه شنبه در استان‌های فارس، کرمان و هرمزگان است.

روز سه شنبه به سبب نفوذ جریانات شمالی تشدید بارش در استان‌های ساحلی خزر و کاهش دما در نیمه شمالی کشور رخ خواهد داد و روز چهارشنبه در نیمه شرقی کشور بارش برف و باران و در نواحی غرب و مرکز کشور بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.