قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با مارک ویلموتس بلژیکی تا پایان هفته جاری نهایی می‌شود.

به گزارش پایان تیتر، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته برای انجام دادن مذاکرات نهایی با مارک ویلموتس بلژیکی و امضاء قرارداد با این مربی راهی بروکسل بلژیک شد.

تاج  و ویلموتس از ساعاتی پیش در محل سفارت ایران در بلژیک با هم وارد جلسه شدند تا با رفع موارد اختلافی در برخی از بندها این قرارداد به امضاء طرفین برسد.

مذاکرات مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس، گزینه نهایی تیم ملی در بروکسل در نهایت پس از ۹ ساعت مذاکره در ۲ روز به توافق انجامید.

قرارداد تا پایان هفته با همکاری سفارت ایران در بروکسل و پس از حل تعهد مالی در قبال تبدیل پول امضاء می شود. مدت این قرارداد تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.

این در حالی است که صبح امروز یکی از رسانه های بلژیکی ادعا کرده بود با توجه به اینکه ویلموتس برخلاف درخواست فدراسیون ایران حاضر نیست به صورت دائم در ایران باشد به نظر می‌رسد این قرارداد امضاء نمی شود.

ویلموتس پس از امضاء قرارداد هفته آینده و به احتمال فراوان تا ۹ خرداد برای برپایی اولین اردوی تیم ملی و آماده سازی بازیکنان این تیم برای ۲ بازی دوستانه با سوریه و کره جنوبی به تهران می‌آید.

انتهای پیام/