فرشته حسینی از سال ۲۰۰۷ عضو تیم ملی کانوپولوی بانوان ایران بود که در حال حاضر در آلمان به سر می‌برد.

به گزارش پایان نیوز ؛ فرشته حسینی ملی پوش کانوپولوی تیم ملی ایران حدود یک ماه قبل سفری به کشور آلمان داشت و اکنون اعلام کرده است که دیگر به ایران برنمی گردد.

حسینی در صفحات اجتماعی این موضوع را رسما اعلام کرد و گفت: من به سفری رفته بودم که وقتی رئیس کمیته کانوپولو متوجه شد از همان زمان تصمیم گرفت من در تیم ملی نباشم این رئیس کمیته که ریاست هیات قایقرانی استان مرا نیز به عهده دارد تصمیم گرفت من نباشم.

در حال حاضر فرشته حسینی ملی پوش سابق کانوپولوی ایران در کشور آلمان به سر می‌برد و با یکی از باشگاه‌های این کشور وارد مذاکره شده است.

مهدی نصیبی عضو هیات رئیسه و بازرس فدراسیون قایقرانی در این خصوص به خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: فرشته حسینی ورزشکار رشته کانوپولوی ما بود که مدتی پیش سفری شخصی به کشور آلمان داشت و اعلام کرد به دلیل اینکه به تیم ملی دعوت نشده است به ایران برنمی گردد.

وی ادامه داد: اگر دلیل این ورزشکار برای پناهندگی، دعوت نشدن به تیم ملی است، این دلیل قانع کننده نیست و هر زمان ممکن است شخصی با توانایی بهتر جایگزین اعضای تیم شود و هیچ ضمانتی وجود ندارد که یک نفر چند دوره به تیم ملی دعوت شود.

نصیبی تصریح کرد: با این شرایط موجود و دلایلی که این ورزشکار اعلام کرده بعید است که کشور آلمان با این موضوع موافقت کند و حسینی پل های پشت سر خود را خراب کرد.

عضو هیات رئیسه و بازرس فدراسیون قایقرانی خاطرنشان کرد: فرشته حسینی یک سفر شخصی به خارج از کشور داشته است و زمانی که اعلام پناهندگی کرده عضو تیم ملی نبوده است، به همین خاطر فدراسیون در حال حاضر موضع خاصی در خصوص این موضوع ندارد.

البته گفتنی است حسینی به آخرین اردوی تیم ملی هم دعوت نشده بود و در تیم ملی ایران حضور نداشت اما با تیم ملی ایران عنوان‌ قهرمانی و نایب قهرمانی آسیا را کسب کرده بود.

انتهای پیام/