رئیس‌ پلیس راهور پایتخت گفته پورسیدآقایی مبنی بر تغییر محدوده زوج و فرد در سال آینده را نظر شخصی دانست و گفت: پلیس برنامه‌ای برای تغییر محدوده زوج و فرد ندارد.

به گزارش پایان تیتر، محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران چندی پیش خبر از حذف طرح زوج و فرد در سال آینده داد.

وی با بیان اینکه طرح ترافیک امسال در تهران به خوبی اجرا شد و تأثیر مستقیم در کاهش آلودگی و ترافیک داشت، از مطالعات زیاد و برنامه‌های جدی در این باره خبر داد و افزود: سال آینده طرح زوج و فرد نیز تبدیل به حلقه دوم طرح ترافیک می‌شود.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز روز گذشته در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در مورد حذف طرح زوج و فرد گفت: براساس آنچه که از صحبت‌های معاون شهردار برداشت کردم قرار است که طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد نیز گسترش یابد و این گسترش در محدوده طرح ترافیک است، نه زوج و فرد.

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت گفته‌های معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مبنی بر تغییر محدوده زوج و فرد در سال آینده را اظهار نظر شخصی دانست و گفت: ناجا فعلاً برنامه‌ای برای تغییر محدوده زوج و فرد ندارد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/