رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پیامی از اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی و نیز ریاست جمهوری، ریاست مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان صدا و سیما و کلیه کارشناسان و صاحب نظران که در نهایت مانع افزایش ظرفیت بی رویه و غیرمتعارف پذیرش دانشجوی رشته های پزشکی شدند، قدردانی کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، متن پیام دکتر رئیس زاده به شرح زیر است:

پس از هفته ها بحث و چالش در فضای عمومی و جامعه پزشکی کشور، امروز اعضای محترم  شورایعالی انقلاب فرهنگی در تصمیمی منطقی و مدبرانه، ضمن تاکید بر افزایش ظرفیت متناسب رشته های پزشکی، هم دسترسی بیشتر مردم عزیز کشورمان به خدمات پزشکی را تسهیل کردند و هم ضمانت حفظ و ارتقاء کیفیت رشته های پزشکی را فراهم آوردند.
ضمن خدا قوت به همه مسوولان دلسوز و اساتید، دانشجویان و همکاران عزیزم در جامعه پزشکی، از حسن تدبیر و درایت همه اعضای محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی و نیز سعه صدر آنان، چه در جلسات حضوری و چه در تماسهای تلفنی که خدمتشان داشتم، نهایت تشکر و قدردانی را دارم. بخصوص از عنایت ریاست محترم جمهوری و رئیس شورا که در هفته های گذشته با خارج کردن موضوع از دستور، کسب نظرات تخصصی مسوولان حوزه سلامت را خواستار شدند و نیز بذل توجه ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر قالیباف که در جلسه ای ۱۰۰ دقیقه‌ای علی‌رغم مشغله کاری فراوان، نظرات حوزه سلامت را شنیدند صمیمانه سپاسگزارم.
از دبیر محترم شورایعالی انقلاب فرهنگی جناب آقای دکتر عاملی و اعضای محترم ستاد علم و فن آوری آن شورا بخصوص برادر عزیزم جناب آقای دکتر کبکانیان، که نسبت به معضلات جامعه پزشکی و حوزه سلامت کشور دغدغه و عنایت داشتند، قدردانی می نمایم.
بدون شک در سایه این تدبیر، همه ارکان حوزه سلامت و اعضای شریف جامعه پزشکی در راه افزایش دسترسی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی و نیز ارتقا بیش از پیش کیفیت خدمات پزشکی ایران عزیز با جان و دل خواهند کوشید.
از رسانه ها و بخصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامـی و ریاسـت محترم آن، جنـاب آقای دکتر جبلی نیز تشکر و قدردانی می نمایم.
                                                                                                    دکتر محمد رئیس زاده – رئیس کل

انتهای پیام/