حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: اقدامات انجام شده در صنعت دفاعی موجب شده تا در بخش‌های دیگر کشور هم الگو باشد.

به گزارش پایان تیتر، سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه ضمن تبریک روز صنعت هوایی، اظهار کرد: امروز که توفیق پیدا کردم از دستاورد‌های صنایع دفاعی بازدید داشته باشم، بسیار روز خوبی بود از جهت اینکه جلوه باور راهبرد مقام معظم رهبری و “ما می‌توانیم” را دیدیم.

او افزود: تا دیروز کشور‌های بیگانه و دشمنان ما تصورشان این بود که دستیابی به این نقطه از اقتدار کاری نشدنی است، اما امروز به دست متخصصان ایرانی و با فناوری که بومی شده دیدیم که دستاورد‌های بسیار ارزشمندی را ایجاد کرده‌اند.

رئیس قوه قضاییه باور و اتکا بر داشته‌های خود و ارتقای سطح استقلال، عزت و اقتدار را از برجسته‌ترین مولفه‌های صنایع دفاعی دانست و افزود: صنایع دفاعی، نماد و نمودی از استقلال صنعتی کشور است و نشان می‌دهد که با بهره‌مندی از افکار و اندیشه‌های بلند به ویژه نیروی متراکم جوان در کشور و باور به دستیابی به پیچیده‌ترین صنایع هم به لحاظ نرم افزاری و هم سخت افزاری، می‌توانیم استقلال اقتصادی، صنعتی و کشاورزی را در همه حوزه‌ها تضمین کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه حرکت جوانان ما در صنایع دفاعی، امید جدی در مردم و یأس و ناامیدی در دشمن ایجاد کرده است، تصریح کرد: به وزیر محترم دفاع هم گفتم که اقدام جوانان عزیز ما در سرنگون‌سازی پهپاد آمریکایی، میزان ارتقای سطح اقتدار و توانمندی ایران را به تمام مسلمانان و آزادمردان و آزادزنان جهان نشان داد.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: قطعا این صنایع که مبتنی بر دانش، تخصص، ابتکار، خلاقیت و فناوری بومی است، کاملا در دل ملت ایران و طرفداران انقلاب در عالم که تداوم راهبردی جمهوری اسلامی به شمار می‌آیند، موجب امید و شادمانی خواهد بود.

براساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی از بخش‌های مختلف نمایشگاه صنایع دفاعی بازدید کرد و در جریان تازه‌ترین دستاورد‌های تلاشگران عرصه دفاعی قرار گرفت.

انتهای پیام/