به شما کمک می‌کنیم تا بهترین و زیباترین هدیه را به مادر و همسر خود هدیه کنید.

به گزارش پایان تیتر،  ۷ اسفند ۱۳۹۷ مصادف با ولادت خانم فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) و روز مادر است. اگر قصد خرید هدیه ای برای مادر یا همسر خود دارید ولی نمی دانید چه هدیه ای مناسب است, باشگاه خبرنگاران جوان شما را در این خصوص راهنمایی می کند.

زیور آلات

خانم ها همیشه عاشق طلا بوده و هستند و اگر می خواهید برای روز مادر سنگ تمام بگذارید، قطعاً طلا بهترین گزینه برای هدیه است که علاوه بر ارزش مادی, در میان تمامی فلزات برای سلامتی خانم ها مفیدتر است. شما می توانید در حدود قیمتی مختلف این هدیه را خرید و در مناسبت های بعدی آن را کامل کنید.

برای روز مادر چه بخریم؟

عطر

عطر از جمله هدیه های شگفت انگیز است که برای خرید آن باید زمان بگذارید تا عطری را برگزینید که تحسین مادر و همسرتان را برانگیزد. عطر برای خانم هایی که به آراستگی  خود اهمیت می‌دهند, بهترین گزینه است.

برای روز مادر چه بخریم؟

بلوز

از انواع بلوز و شومیزهای زنانه برای هدیه در روز مادر استفاده کنید. قطعا بلوزهای مجلسی خانم ها را شگفت زده خواهد کرد؛ البته برای این کار باید کمی با سلیقه مادر یا همسر خود آشنا باشید.

برای روز مادر چه بخریم؟

ساعت مچی

ساعت های مچی دنیای متنوعی دارند. ساعت های مچی همواره از بهترین گزینه ها برای هدیه در روز مادر بوده و هست.

برای روز مادر چه بخریم؟

لوازم برقی

اگر می دانید مادر یا همسرتان به چه نوع وسیله برقی در آشپزخانه و یا در وسایل آرایشی خود احتیاج دارد, می توانید با خرید وسیله برقی مورد نظر خوشحالی او را دوچندان کنید.

برای روز مادر چه بخریم؟

کیف و کفش

اگر مادر یا همسر شما از آن دست خانم هایی هستند که به شدت به کیف و کفش های جدید علاقه دارند, قطعا این گزینه سبب خوشحالی آنها می شود.

برای روز مادر چه بخریم؟

لوازم بهداشتی

لوازم مراقبتی پوست و مو همواره مورد استقبال خانم ها بوده و هست. اگر با سبک سلیقه مادر یا همسر خود آشنا نیستید و یا ممکن است هدیه شما مورد قبول آن ها واقع نشود لوازم بهداشتی و مراقبتی را انتخاب کنید.

 

عینک آفتابی

اگر در خرید عینک های آفتابی ماهر هستید و می دانید چه عینکی به صورت هر فرد می آید, برای روز مادر عینک آفتابی بخرید.

برای روز مادر چه بخریم؟

بلیت مسافرت

اگر مادر یا همسر شما وقت زیادی را در خانه یا محل کار سپری می کند با خرید بلیت سفر به یکی از شهرهای کشور او را شاد کنید. قطعاً این هدیه در روحیه و اعتماد به نفس او تاثیر خواهد داشت.

برای روز مادر چه بخریم؟

کارت هدیه

اگر زمان ندارید و فکر می کنید ممکن است مادر یا همسر شما از هدیه شما خوشحال نشوند, کارت هدیه را فراموش نکنید. این گزینه به شما کمک می کند تا مادر یا همسر شما در فرصتی مناسب وسیله ای را که نیاز دارند , تهیه کنند.

برای روز مادر چه بخریم؟

انتهای پیام/