نماینده بوشهر گفت: امروز پیگیری‌های زیادی کردم، اما مشخص نیست که برگه استیضاح رحمانی‌فضلی کجاست و چرا هنوز در دستور کار قرار نگرفته است!

به گزارش پایان تیتر، عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر در جلسه علنی امروز طی تذکری شفاهی، اظهار کرد: ما شاهد بودیم که در ایام منتهی به عید نوروز و در بدترین شرایط سه وزیر دولت برای استیضاح به مجلس آمدند.

وی ادامه داد: استیضاح وزیر کشور علی رغم تکمیل امضا و ارجاع به هیئت رئیسه در اسفند ماه، هنوز در دستور کار کمیسیون قرار نگرفته است.

نماینده مردم بوشهر تصریح کرد: این شائبه برای نمایندگان مشهود و محسوس است که در هیئت رئیسه تبعیض قائل می‌شوند و آنقدر این مسئله مشهود است که یقین دارم مردم هم متوجه این تبعیض می‌شوند.

خدری با تأکید بر اینکه نباید احساس شود که در هیئت رئیسه مجلس با وزیری به گونه‌ای برخورد شود که استیضاح وی در دستور کار قرار نگیرد، اظهار کرد: امروز بنده پیگیری‌های زیادی کردم، اما مشخص نیست که برگه استیضاح رحمانی‌فضلی کجاست و چرا هنوز در دستور کار کمیسیون مربوطه قرار نگرفته است!

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که اداره جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: هیئت رئیسه مجلس امروز جلسه دارد و پیگیری می‌کنیم تا ببینیم نامه شما کجا رفته است.

وی تأکید کرد: هیئت رئیسه مجلس قطعا چنین نظری نسبت به وزرا ندارد و نامه کسی را جلو و عقب نمی‌اندازد.

انتهای پیام/