مصدومیت سردار

تیم ملی فوتبال ایران با برتری مقابل ولز سلام دوباره ای به جام جهانی داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، به گزارش رکنا، تیم ملی ایران در دومین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف ولز رفت.

این بازی که از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران آغاز شد ، اهمیت بسیار زیادی برای تیم ملی دارد و شاگردان کارلوس کی روش برای بقا در جام جهانی به کسب امتیاز مقابل ولز نیاز داشتند.

شروع طوفانی شاگردان کی روش باعث شد تا تیم رقیب عقب بنشیند و ولزی ها از عملکرد تیم ملی شوک شدند و نتوانستند کار خاصی روی دروازه ایران انجام دهند.

در نیمه دوم فوتبال بی نظیر تیم ملی باعث شد تا ولز به لاک دفاعی فرو بورد و حتی تیم ما دوبار توپ را به تیرک دروازه کوبید.

درر ادامه هنسی گلر ولز از زمین بازی اخراج شد و همین موضوع سبب شد تا تیم ایران به بازی مسلط شود.

در دقیقه ۹۸ اما حملات یاران ثمر داد و روزبه چشمی کار را تمام کرد.

در ادامه روی یک ضد حمله رویایی توپ به رامین رضاییان رسید و او در دقیقه ۱۰۰+۱ گل دوم را به ثمر رساند تا تیم ما ۳ امتیازی شود و سلام دوباره ای به جام جهانی داشته باشد.

ترکیب تیم ملی ایران در این بازی به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، رامین رضاییان، مجید حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، احسان حاج صفی، احمد نوراللهی، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، مهدی طارمی، علی قلی زاده، سردار آزمون.

ایران ولز

ترکیب ولز مقابل ایران به شرح زیر است:

هنیسی، ویلیامز، داویس، ممفام، رودن، ویلسون، رمزی، بیل، مور، رابرتس و آمپادو.

ایران ولز

نیمه دوم بازی با برتری کامل ایران دنبال شد، ملی پوشان موقعیت های زیادی داشتند و توپ های خوبی روی دروازه حریف ریخت اما موفق به گلزنی نشد.

گلر ولز

در دقیقه ۸۵ در درگیری میان هنسی دروازه‌بان ولز و مهدی طارمی اولین کارت قرمز از جیب داور بیرون آمد تا با اخراج هنسی ولز ۱۰ نفره شده و اولین اخراجی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز به ثبت برسد.

هنسی

انتهای پیام/