وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیش‎بینی‌های لازم در خصوص رفع کمبود دارو انجام شده امیدواریم در این زمینه با کمبودی مواجه نشویم.

به گزارش پایان تیتر، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به اقدامات اخیر وزارت بهداشت گفت: پیش‎بینی‌های لازم در خصوص رفع کمبود دارو انجام شده امیدواریم در این زمینه با کمبودی مواجه نشویم.

وی با اشاره به اینکه کارانه پرستاران در حال پیگیری است؛ گفت: در مواردی که از سازمان تامین اجتماعی طلبکار هستیم، پیگیر‌های لازم را انجام دادیم.

نمکی درباره خبر‌های دست اول وزارت بهداشت و آموزش پزشکی گفت: در هفته آتی جلسه رؤسای دانشگاه‌ها را داریم که برنامه سال آتی را با آن‌ها مرور کنیم، بحث کاستی‌هایی اگر در زمینه دارو و تجهیزات پزشکی را پیگیری کنیم، همچنین کارانه پرستارانمان را در منابعی که از سازمان تأمین اجتماعی و بعضی از دستگاه‌ها انشالله بتوانیم فراهم کنیم که قسمت عمده این مطالبات دوستان را پرداخت کنیم.

وی در ادامه افزود: قسمت اعظم معوقات بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی ۲۵ اسفند را تسویه می شود که ان شالله شب عید بهتری را برای کارمندان رقم بزنیم.

وزیر بهداشت در خصوص بهداشت راه و مسیر‌های جاده‌ای گفت: تیم بهداشت محیط ما همه برای سرکشی بسیج شده‌اند و مراکز تهیه غذا و ارائه آن به خوبی بررسی می‌شود.

در حال تکمیل ..