سرهنگ رامین پاشایی در ارتباط با پیامک سازمان مالیاتی گفت: این پیامک شامل لینک پیوست نیست.

به گزارش پایان تیتر، سرهنگ رامین پاشایی معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا ضمن تشریح این خبر با اشاره به احتمال سوءاستفاده مجرمان سایبری از نام و اعتبار سازمان‌ها در راستای اهداف مجرمانه‌شان اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی کشور در این خصوص می بایست هشدارهای لازم را به مودیان مالیاتی خود بدهد که پیامک ارسالی از سوی این سازمان فاقد لینک پیوست است.

وی افزود: عموم مردم توجه داشته باشند که پیامک ارسالی از سوی مجرمان سایبری با نام و اعتبار سازمان امور مالیاتی دارای لینک پیوست بوده و از مودیان مالیاتی می‌خواهند که به لینک پیوست مراجعه کنند.

این مقام انتظامی یادآور شد: باز کردن لینک پیوست می‌تواند مودیان مالیاتی را گرفتار دام کلاهبرداران اینترنتی کند و اطلاعات مالی آن ها به سرقت رود.

سرهنگ پاشایی تاکید کرد: مودیان مالیاتی به هیچ عنوان لینک پیوست در پیامک‌های ارسالی که به نام سازمان امور مالیاتی ارسال شده را باز نکنند.

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا تصریح کرد: به منظور بالا بردن امنیت سایبری در جامعه کلیه سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی کشور که از طریق پیامک با هموطنان در ارتباط هستند، توصیه می‌شود که پیوست‌های رسانه‌ای و افزایش آگاهی شهروندان را در دستور کار خود قرار داده و هشدارهای لازم را در فواصل زمانی مشخص برای شهروندان ارسال کنند.

انتهای پیام/