زالی گفت: قرار شد در آلودگی‌زدایی، تدفین اجساد و ساماندهی خدمات بهداشت محیط، از ظرفیت‌های شهرداری استفاده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، علیرضا زالی فرمانده عملیات مربوط به مدیریت بیمار‌ی کرونا در تهران اظهار کرد: با توجه به جایگاه ممتازی که شورای شهر در تصمیم‌گیری‌های کلان شهر تهران دارد و سیاست‌های اصلی مدیریتی شهر تهران معطوف به مصوبات شورای شهر است، حضور آقای هاشمی موجب شد تا ما در آینده از ظرفیت شورای شهر در زمینه برنامه‌های لجستیکی و عملیاتی بهره‌مند شویم.  

او ادامه داد: جای تشکر دارد که دکتر کرمی نماینده تام‌الاختیار شهردار تهران در معیت مدیران ارشد شهرداری امروز تشریف آرودند.  

زالی تصریح کرد: ما در کنار آقای هاشمی گزارش تفضیلی را راجع به وضعیت شهر تهران ارائه کردیم. ملاحظات اجرایی و مدیریتی که با نگاه ویژه به بهره جستن از ظرفیت‌های مهم شهرداری تهران در مدیریت خدمات شهری است، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
او در پایان خاطرنشان کرد: قرار شد با تایید دکتر کرمی، آقای هاشمی و مشارکت شهردار محترم تهران، تقسیم کاری انجام شود. در زمینه آلودگی‌زدایی، بحث کاهش دفع پسماند‌ها، تدفین اجساد و مسئله ساماندهی خدمات بهداشت محیط و همچنین بحث‌های پیشگیری و درمان از ظرفیت‌های شهرداری استفاده کنیم.  

انتهای پیام/