رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶
  • کد خبر : ۴۳۶۸
  • چاپ خبر : گذرنامه زائران کربلای معلی، طی ۷۲ ساعت صادر می‌شود
پایان تیتر: دختران و پسران زیر 18 سال چگونه می توانند از کشور خارج شوند
سرهنگ صمدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

گذرنامه زائران کربلای معلی، طی ۷۲ ساعت صادر می‌شود

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از صدور گذرنامه طی ۷۲ ساعت، خبر داد . به گزارش پایان نیوز، سرهنگ مجید صمدی رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا اظهار داشت : از زمان تحویل مدارک به وسیله متقاضی و در صورتی که هیچ نقصی در آن‌ها نباشد، طی ۷۲ ساعت، گذرنامه صادر می‌شود . وی افزود […]

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از صدور گذرنامه طی ۷۲ ساعت، خبر داد .

به گزارش پایان نیوز، سرهنگ مجید صمدی رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا اظهار داشت : از زمان تحویل مدارک به وسیله متقاضی و در صورتی که هیچ نقصی در آن‌ها نباشد، طی ۷۲ ساعت، گذرنامه صادر می‌شود .
وی افزود : تمام تلاش‌ها برای تسریع در کار انجام شده و ظرفیت چاپ را نیز بالا برده‌ایم تا همچنان بتوانیم پاسخگوی زائران باشیم .
رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت : برای تسریع در کار و کوتاه شدن مسیر،  در استان خوزستان، شهر اهواز را مرکز صدور و چاپ گذرنامه قرار دادیم .
صمدی تأکید کرد:  زائرانی که قصد رفتن به کربلای معلی را دارند، حتما در این روزها اقدام کنند و همچنین افرادی که تاریخ انقضای گذرنامه هایشان رو به اتمام است، سریعا پیگیری کنند تا به مشکل بر نخورند .
صمدی در پایان گفت : در عرف بین المللی و در شرایط عادی، تاریخ انقضای مشخص شده برای گذرنامه‌ها، ۶ ماه تعیین شده است اما با مساعدتی که کشور عراق اعلام کرده است تا ۵ ماه هم قابل قبول است .
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه