گنده لات‌های محله شمشیری بعد از قمه‌کشی در خیابان و ایجاد و رعب و وحشت، کت بسته توسط پلیس در خیابان گردانده شدند.

به گزارش پایان تیتر، هفته گذشته در یک درگیری خیابانی در محله شمشیری تهران، ۷ نفر از اراذل و اوباش با یکدیگر درگیر شده و با استفاده از قمه همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

پلیس امنیت عمومی متهمان را پس از دستگیری برای بازسازی صحنه جرم به خیابان شمشیری برد و به صورت دست بند به دست و پا بند در محل گرداند.

بازسازی صحنه درگیری اراذل و اوباش محله شمشیری/ متهمان با دستور احتمالی قاضی اعدام می‌شوند

سردار ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در حاشیه بازسازی صحنه جرم گفت:  با انجام چند عملیات غافلگیرانه سه نفر از متهمان اصلی پرونده دستگیر شدند؛ سردسته این باند ۱۲ فقره جرایم جنایی شرارت، درگیری نزاع جمعی و … را در سابقه خود داشتند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه درگیری بین خود متهمان بود و این درگیری موجب ایجاد خسارت به شهروندان شد، افزود: ۴ نفر از شهروندان نیز مصدوم و تعدادی از خودروهای شهروندان تخریب شدند.

سردار ذوالقدری با اشاره به اینکه متهمان پس از ۹ روز از گذشتن زمان درگیری دستگیر شدند،گفت: شهروندان هرگونه شرارت و قدرت نمایی که از سوی اراذل مشاهده می‌کنند را به پلیس اعلام کنند.

یکی از متهمان نیز گفت: به من در اینستاگرام فحاشی ناموسی و عکسم را پخش کرده بودند، به همین دلیل وارد درگیری شدم.

متهم دیگری نیز اظهار کرد: سر فحاشی درگیر شدیم و به دلیل مستی متوجه اعمال خود نبودیم، به خاطر اینکه فحاشی کردند خواستیم رویشان را کم کنیم.

متهم سوم پرونده نیز گفت: من ترکیه بودم، دوستانم به من گفتند که فحاشی شده و من هم برای حل و فصل موضوع به تهران آمدم.

انتهای پیام/