مرد طلافروش برای این که همکارش نتواند ثابت کند ۲۵۰ سکه و دو کیلو طلا به وی امانت داده است دست به گروگان گیری عجیبی زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، طلافروش که قبلا هم به زندان افتاده است دیروز به اتهام آدم ربایی و خیانت در امانت پای میز محاکمه ایستاد .

رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت یک مرد طلا فروش به نام بهرام در دستور کار پلیس قرار گرفت .

وی به مأموران گفت:من صاحب یک طلافروشی در خیابان سهروردی هستم. مدتی قبل یکی از همکارانم به نام ایرج از من خواست تا مقداری طلا به عنوان امانت به او بدهم .ایرج را از قبل می شناختم به همین دلیل تعداد ۲۵۰ سکه بهار آزادی و دو کیلو طلا به او دادم و در عوض چندین قطعه چک از او گرفتم. قرار بود تا مدتی بعد طلاها را به من برگرداند اما متوجه شدم او از کشور خارج شده و به ترکیه گریخته است.به همین دلیل علیه او شکایت کردم و آن جا بود که فهمیدم او چندین پرونده کلاهبرداری دیگر نیز دارد .

وی ادامه داد: این پرونده در حال رسیدگی بود تا این که ناگهان ایرج را مقابل مغازه طلافروشی ام دیدم. او به من گفت: به تازگی به ایران برگشته است و می‌خواهد طلاها را به من برگرداند و از من خواست تا سوار ماشین اش شوم.

وی گفت: من سوار ماشین ایرج شدم ولی او مرا ربود و به شدت کتک زد تا چک ها را از من پس بگیرد. او پس از چندین ساعت مرا در حوالی سید خندان از ماشین بیرون انداخت .

با شکایت مرد طلافروش ،پلیس به ردیابی ایرج پرداخت و دریافت پلیس وی را بازداشت کرده است و او در زندان به سر می برد.

در دادگاه

ایرج دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام آدم ربایی و خیانت در امانت پای میز محاکمه ایستاد .

مرد طلافروش جرمش را انکار کرد و گفت: بهرام خودش سکه و طلاها را به من داده و در عوض چک گرفته بود. من برای سفر کاری به ترکیه رفته بودم و به همین دلیل هم خودم به ایران بازگشتم و مقابل مغازه او رفتم.من او را به زور سوار ماشین نکردم و کتک نزدم. او به دروغ ماجرای آدم ربایی را مطرح کرده است .

با پایان دفاعیات این متهم قضات وارد شور شدند تا پس از تکمیل تحقیقات درباره این پرونده و همچنین بررسی درباره سابقه این متهم حکم صادر کنند.

انتهای پیام/