وزیر کشور گفت: حدود ۸۳ روز وقت داریم یک انتخابات امن و با شکوه در سایه قانون برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور صبح امروز در مراسم آغاز به‌کار ستاد انتخابات کشور گفت: خداوند به ما توفیق داده یکبار دیگر بتوانیم انتخابات دیگری را در نظام جمهوری اسلامی برگزار کنیم. حدود ۸۳ روز وقت داریم یک انتخابات امن و با شکوه در سایه قانون برگزار کنیم.

وزیر کشور اظهار کرد: در این انتخابات شاهد حضور ۲۰ دستگاه برای فعالیت خواهیم بود. انتخابات را نماد مقاومت و استقامت مردم در مقابل فشار، زورآزمایی و تحقیر دشمنان می‌دانیم و امیدواریم این انتخابات به مانور قدرت، استقامت و مشارکت مردم تبدیل شود.

رحمانی فضلی با بیان اینکه تلاش ما این است انتخابات را با همکاری همه اعضا، گروه‌ها و نامزد‌ها و همه دستگاه‌های اجرایی و شورای نگهبان در یک محیطی هماهنگ برگزار کنیم، تصریح کرد: تلاش ما این است که مردم با اعتماد و اطمینان مشارکت پررنگ‌تری نسبت به گذشته در انتخابات داشته باشد.

او ادامه داد: تقاضای ما این است همه کسانی که در خود توان، استعداد و انگیزه و علاقه برای کمک به مردم و نظام را دارند به میدان انتخابات آمده و ثبت نام کنند. از احزاب هم تقاضا داریم در محیطی سالم، قانونی و با رقابت اصولی و منطقی بستر حضور بیشتر مردم را فراهم کند.

وزیر کشور ادامه داد: از نامزد‌های انتخابات هم تقاضا داریم با رعایت قانون و سلامت انتخابات در صحنه حضور داشته باشند. ما با بی طرفی کامل، دقت و در نظر گرفتن شرایط سراسر کشور تلاش می‌کنیم فضا را برای انتخابات فراهم کنیم.

وزیر کشور در پایان گفت: ما آمادگی رسیدگی به شکایات و پاسخ به سئوالات و راهنمایی‌های لازم را در وزارت کشور، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های سراسر کشور را داریم.

انتهای پیام/