دادفر گفت: از ١۵هزار خودروى موجود، ٢۵٠٠خودرو بر اساس اعلام دستگاه قضایى مرتکب تخلف شده‌اند که این تعداد باید مورد بررسى قرار بگیرند.

به گزارش پایان تیتر، مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در نشست خبری امروز با اصحاب رسانه با بیان اینکه مهلت مصوبه اجرایی هیئت دولت درخصوص ترخیص خودرو‌های در گمرک مانده تا ۲ روز دیگر به پایان می‌رسد، گفت: تنها تعداد کمی از خودرو‌های در گمرک مانده ترخیص شده‌اند که تعداد آنها حتی به یک‎هزار دستگاه هم نمی‌رسد و این تعداد اندک به تعادل‎بخشی به بازار کمکی نمی‌کند.

دادفر افزود: خریدارانی که بیش از یک‌سال‌ونیم تمام هزینه‌های خرید خودرویی را پرداخت کرده‌اند، با انتشار این اخبار خود را محق می‌دانند که خودرو ترخیصی در اختیار آنان قرار بگیرد و این موضوع اختلافات میان شرکت‌های نمایندگی و مردم را افزایش خواهد داد.

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با بیان اینکه ١۵هزار خودرو در گمرکات دپو شده است، اظهار کرد: با محاسبه نرخ ارز روز حدود ٨هزار میلیارد تومان خودرو در گمرک وجود دارد که همه متعلق به مردم است.وی گفت: از ١۵هزار خودروى موجود، ٢۵٠٠خودرو بر اساس اعلام دستگاه قضایى مرتکب تخلف شده‌اند که این تعداد باید مورد بررسى قرار بگیرند.

انتهای پیام/