پایان تیتر:سرقت مسلحانه

عصر امروز(۱۱مرداد) سارقان مسلح بعد از یک سرقت و در حین فرار وارد یک خانه در آجودانیه تهران شدند و اعضای آن را به گروگان گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سارقان مسلح عصر امروز (سه شنبه۱۱مرداد) اعضای یک خانواده را در محل آجودانیه تهران به گروگان گرفتند.

این سارقان مسلح بعد از یک فقره سرقت و در حین فرار وارد یک کوچه بن‌بست در محله آجودانیه شده و پس از ورود به یک منزل، اعضای آن خانواده به گروگان گرفتند.

سارقان مسلح که زن و مرد جوانی بودند اعضای یک خانواده را گروگان گرفته بودند که با حضور تیم های نوپو و پلیس امنیت زوج جوان که مسلح بودند دستگیری و اعضای خانواده نجات یافتند.

متقابلا پلیس هم به سمت خودرو تیراندازی کرده و سعی کرد خودرو را متوقف کند.

عملیات تعقیب و گریز آغاز شد و خودرو وارد یکی از،فرعی آجودانیه شد.

همان موقع در یک ساختمان ۵ طبقه باز شد که خودرو وارد آن شد.

مرد مسلح وارد آپارتمان طبقه سوم شده و زن و مرد حدودا ۶۰ ساله و مرد جوان ۲۰ ساله را گروگان گرفت تا با ایجاد تهدید جانی برای آنها ،خود را از مهلکه خلاص کند.

ماموران در تعقیب او وارد ساختمان شدند که در تیراندازی داخل راه پله پای یکی از همسایه ها نیز آسیب دید.

بلافاصله سردار رحیمی ،رئیس پلیس پایتخت به همراه سردار هداوند در محل حضور پیدا کردند و در یک مذاکره سه ساعته تلاش کردند مرد مسلح را متقاعد به تسلیم شدن کنند که وی نپذیرفت.

 در آخر مرد صاحبخانه از لحظه ای غفلت مرد مسلح استفاده کرده و به وی حمله کرد که در همان لحظه ماموران نوپو وارد عمل شدند و متهم را خلع سلاح و دستگیر کردند.

سردار رحیمی ضمن توضیح این خبر در آخر افزود:در حال حاضر حال گروگان ها خوب است و معاون دادستان برای رسیدگی قضایی به موضوع در محل حضور دارد.