رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • کد خبر : ۱۲۰۲۸
  • چاپ خبر : بودجه کدام نهادهای خاص در سال ۹۷ قطع شد؟
پایان تیتر: بودجه
/هرآنچه می خواهید درباره حذف جدول ۱۷ بودجه بدانید/

بودجه کدام نهادهای خاص در سال ۹۷ قطع شد؟

بودجه نهادهای خاص که سال ها در قالب جدول ۱۷ گنجانده می شود و محور بحث ها، انتقادها و شاید حمایت دو گروه با نگاه های متفاوت فرهنگی بود، بالاخره حذف شد.اما جدول شماره ۱۷ شامل کدام نهادها بود؟ به گزارش پایان تیتر؛ سال هاست که جدول شماره ۱۷ در لایحه بودجه محور بحث ها، […]

بودجه نهادهای خاص که سال ها در قالب جدول ۱۷ گنجانده می شود و محور بحث ها، انتقادها و شاید حمایت دو گروه با نگاه های متفاوت فرهنگی بود، بالاخره حذف شد.اما جدول شماره ۱۷ شامل کدام نهادها بود؟

به گزارش پایان تیتر؛ سال هاست که جدول شماره ۱۷ در لایحه بودجه محور بحث ها، انتقادها و شاید حمایت دو گروه با نگاه های متفاوت فرهنگی بوده است.

عده ای بر لزوم اختصاص بودجه به این نهادها تاکید داشتند و گروه مقابل بر توزیع بی حساب و کتاب بودجه به نهادهایی با عنوان کلی و “عدم نظارت بر هزینه کرد” این رقم اعتبار فرهنگی انتقاد می کردند.

این در حالی است که پس از مطرح شدن انتقادها در طی این سال ها در بودجه سال ۹۷ دولت این جدول را حذف کرد و اعتبارات آن را زیرفصل اعتبارات دستگاه ها و وزارتخانه های ذیربط گنجاند، اما کمیسیون تلفیق بودجه در اقدامی بزرگ بودجه این نهادها را با پیشنهاد نمایندگان و تصویب کمیسیون حذف کرد، چراکه در شرایط اقتصادی فعلی اختصاص چنین ارقامی به هیچ وجه به صلاح نبود.

در تصاویر زیر می توانید اسامی کامل این نهادها را مشاهده کنید:

جدول

جدول

جدول

جدول

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه