رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
  • کد خبر : ۱۲۳۰۱
  • چاپ خبر : مسئول خط حق تعیین نرخ ندارد/تاکسیرانان اجازه دریافت رقمی بالاتر از نرخ مصوب را ندارند
پایان تیتر: تاکسی تهران
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران:

مسئول خط حق تعیین نرخ ندارد/تاکسیرانان اجازه دریافت رقمی بالاتر از نرخ مصوب را ندارند

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مسئول خط حق تعیین نرخ کرایه تاکسی را ندارد. به گزارش پایان تیتر، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران ؛درباره تخلف مسئول خط جمهوری-میدان ونک اظهار کرد: تعیین نرخ کرایه از سوی مسئول خط، اقدامی غیر قانونی و تخلف است و اگر چنین افرادی از پرسنل تاکسیرانی باشند […]

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مسئول خط حق تعیین نرخ کرایه تاکسی را ندارد.

به گزارش پایان تیتر، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران ؛درباره تخلف مسئول خط جمهوری-میدان ونک اظهار کرد: تعیین نرخ کرایه از سوی مسئول خط، اقدامی غیر قانونی و تخلف است و اگر چنین افرادی از پرسنل تاکسیرانی باشند برخورد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه تاکسیرانان اجازه ندارند عددی بالاتر از نرخ مصوب را به عنوان کرایه از مسافر اخذ کنند، ادامه داد:باید طبق نرخی که در برچسب تعیین شده است کرایه را از مسافر اخذ کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران بیان کرد: رویکرد سازمان تاکسیرانی سنتی بوده و به مانند ۵٠ سال پیش عمل می‌کند.

قنادان در پایان گفت:گا‌هی برخی افراد که هیچ رابطه‌ای با تاکسیرانی ندارند در پایانه‌ها و خطوط تاکسیرانی رانندگان تاکسی را به زور از پایانه بیرون می‌کنند و به جای آنها  مسافربر‌های شخصی را وارد پایانه می‌کنند و حتی بار‌ها رانندگان ما را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه