رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  • کد خبر : ۱۲۳۷۸
  • چاپ خبر : توضیحات سیف درباره تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز
پایان تیتر: سیف

توضیحات سیف درباره تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز

رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی درباره آخرین وضعیت تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز داد. به گزارش پایان تیتر، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی ، درباره  تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز، اظهار کرد: با فرمول‌هایی که اعلام کردیم، در بعضی از موسسات حدود ۹۸ درصد و برخی دیگر نیز […]

رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی درباره آخرین وضعیت تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز داد.

به گزارش پایان تیتر، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی ، درباره  تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز، اظهار کرد: با فرمول‌هایی که اعلام کردیم، در بعضی از موسسات حدود ۹۸ درصد و برخی دیگر نیز حدود ۹۹ درصد بدهی این سپرده گذاران تسویه شده است.

وی با بیان اینکه جزئیات تمامی این پرداخت‌ها در وب سایت بانک مرکزی موجود است، افزود: همچنین در این وب سایت مربوط به هر بانک و موسسه‌ای که عاملیتش را دارد، مشخص شده است.

سیف تصریح کرد: علاوه بر این ما سوال‌های احتمالی که ممکن بود سپرده‌گذاران داشته باشند را به همراه پاسخ‌هایشان برای رفع ابهامات، مطرح کردیم.

وی خاطرنشان کرد: سپرده‌گذاران می‌توانند با مراجعه به سایت بانک مرکزی، رفتارهایی که با آنان شده را با ابلاغیه‌ها تطبیق دهند و اگر مواردی بر خلاف آنچه که ما در سایت ذکر کرده‌ایم شده را از طریق شماره تلفن‌های طرح شکایت اعلام کنند تا به سرعت پیگیری شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه